7 Maç Minimum 15 Puan | Hedef 34

Yusuf Kara

Şef Gümüş Kıvrım
Ula sene boyunca Vasf ile beraber Terim dusmanligi ve turlu degisik seylerle icimizi baymadin mi?Biraz da ben bayayim
Dogru darladim baya forumu
Üzülüyorum reyis,yonetiminden teknik ekibine kadar sirayla hata yapmasaydik gule oynaya sampi olurduk bu sezon

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Dogru darladim baya forumu
Üzülüyorum reyis,yonetiminden teknik ekibine kadar sirayla hata yapmasaydik gule oynaya sampi olurduk bu sezon
Gercekten oyle.
Bursa macinda 3 gazi vermemiz,Muslera'nin ayda yilda kurtardigi penaltiya kosmayan topcularimiz,Terim'in Fb macinda 2-0'ken hamle yapmamasi,Nagatomo sakat oldugu icin Omer'in Isla'yi kacirmasi,Muslera'nin hatali cikmasi,Belhanda'nin topu birakip yerde itiraz etmesi,Mac sonunda Donk ve Ndiaye'nin ceza yemesi,Konya macinda Onyekuru'nun net pozisyonu kacirmasi,penaltiyla 3 puanimizin gasp edilmesi,Bjk macinda Eren'in hediyesi,Cücu'nun turlu skandal kararlari,Rize macinda Onyekuru'nun yine kacirmasi,Ahmet'in asistleri falan hicbir sey lehimize gitmedi bu sene cl kurasi disinda.Omer'in garip voleleri var bir de :asd:

Son düzenleme:

Yusuf Kara

Şef Gümüş Kıvrım
Gercekten oyle.
Bursa macinda 3 gazi vermemiz,Muslera'nin ayda yilda kurtardigi penaltiya kosmayan topcularimiz,Terim'in Fb macinda 2-0'ken hamle yapmamasi,Nagatomo sakat oldugu icin Omer'in Isla'yi kacirmasi,Muslera'nin hatali cikmasi,Belhanda'nin topu birakip yerde itiraz etmesi,Mac sonunda Donk ve Ndiaye'nin ceza yemesi,Konya macinda Onyekuru'nun net pozisyonu kacirmasi,penaltimizin gasp edilmesi,Bjk macinda Eren'in hediyesi,Cücu'nun turlu skandal kararlari,Rize macinda Onyekuru'nun yine kacirmasi,Ahmet'in asistleri falan hicbir sey lehimize gitmedi bu sene cl kurasi disinda.Omer'in garip voleleri var bir de :asd:
Hayatimdaki aksilikler temsili :D

Bi cenabetliktir gidiyor valla sansimiz doner 1 gun umarim

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Vizyoncu olmadığım günlerimde olsam biten hiçbir şey yok,daha geride 18 maç var,ikinci devre her şey farklı olacak diyip umut vermek isterdim.

Cüneyt Tarçın

Moderator
Yönetici
Moderatör
Gercekten oyle.
Bursa macinda 3 gazi vermemiz,Muslera'nin ayda yilda kurtardigi penaltiya kosmayan topcularimiz,Terim'in Fb macinda 2-0'ken hamle yapmamasi,Nagatomo sakat oldugu icin Omer'in Isla'yi kacirmasi,Muslera'nin hatali cikmasi,Belhanda'nin topu birakip yerde itiraz etmesi,Mac sonunda Donk ve Ndiaye'nin ceza yemesi,Konya macinda Onyekuru'nun net pozisyonu kacirmasi,penaltimizin gasp edilmesi,Bjk macinda Eren'in hediyesi,Cücu'nun turlu skandal kararlari,Rize macinda Onyekuru'nun yine kacirmasi,Ahmet'in asistleri falan hicbir sey lehimize gitmedi bu sene cl kurasi disinda.Omer'in garip voleleri var bir de :asd:
Bu uzun yazında cücü gözüme çarptı.

Cüneyt Tarçın

Moderator
Yönetici
Moderatör
Vizyoncu olmadığım günlerimde olsam biten hiçbir şey yok,daha geride 18 maç var,ikinci devre her şey farklı olacak diyip umut vermek isterdim.
Yani diyorsun ki durumumuz aşağıdaki söz kadar vahim ha dostum.

Umut, şimdi hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar zor.

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
5 puan daha az ile girecegiz muhtm.

Üst Alt