#7 Henry Onyekuru - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben destek oldum çöp denildiği zaman,sonra bana da çöp dedirttiler bi ara.ha en cok destek olan da bendim zaten

Tuhaf yapıda insanlar var,ağlıyorlardı geçen sene set oyunu oynayamıyoruz Onyekurunun tek yaptığı şey deli gibi ileri koşmak,deplasmanlarda o bölgede sıkışıyoruz,Onyekuru Arena futbolcusu falan filan diye.

Babel çok hızlı olsa,herkese çalım atsa,uzaktan vursa,pas atsa bizde ne işi var.

Başkası alıntılamadan kendim bir bakayım dedim yazdıklarıma.
Adam okyanusu geçip derede boğulmaktan bıkmadı biz izlemekten bıktık Hamza hocam. Hızına diyecek laf yok ama hep son pozisyonda basit hata, hep basit hata, sonra yine yine aynı hata. Öğrenme kabiliyeti olsa bu adam büyük topçu olabilirmiş yazık. Alt tarafı düzgün bir pas verecek son anda hep hatalı tercih.
:)
Çok nadir bir pozisyon öldürme yeteneğine sahip böyle insanı futboldan falan soğutan cinsten. Son harekette %95 isabetle yanlış tercihi yapıyor. Allah rızası için şunun yerine Ampomah'ı alında biraz niteliği yükselsin şu hücumlarımızın.
Son mesaj ise kehanete dönmüş
Umarım yerine çok iyi bir adam alınır da Onyekuru'yu mumla arayıp bu yorumlarımızı yemek zorunda kalmayız.
Yeri doldurulamadığı için şu an itibariyle kadromuzda olmasını istediğimi de itiraf edeyim.

Üst Alt