#7 Henry Onyekuru - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlış anlaşılmasın Onyekuru'nun bonservisinin alınmasını arzu ediyorum yani adamı bayada seviyorum. Fakat dünkü maçta Onye'nin penaltı verilmeyip birde adamların tek şutu herzamanki gibi gol olsaydı, hepimiz yetersiz sokan kamerunlu sivrisineğe ana bacı sövüyorduk şu an.

Kaçırdıklarının izahı güç kaleyi bile tutturamadı tam dört kez. Sağ dizim karavanalarının oluşturduğu seri tokatlama refleksiyle mosmor halde. Sol dizimse Belhanda zevzeği sebebiyle aynı durumda.

Neyse fenerin kocası olması hasebiyle susup sırıtıyorum.

Bi tanesini ozan cizgi uzerinden baldiriyla kurtardi.

Adamin gecen sene finishingi olaganustuydu.

Bu adam sol kanat bide. Santrafor degil

Orada Fegh'e verse neredeyse bos kaleye atacakti.

O kosudan sonra goremedi.

Adam direk hedefe odaklandi.

Gecen sene de maci almisti kadikoyde ali palabiyik serefsizi engel olmustu cocuga.

Hersene kadikoyde gol atan, turk futbol tarihinin en golcu kanat oyuncusu oldu gecen sene adam!

Son vuruslari gayet iyi. Bu donemi ben adamin mac eksikligi ve ustune sitma sebebi ile 1 ay boyunca antteman kacirmasina bagliyorum .

Çok kaçırdı ama o pozisyonlara kendisinden başkası giremezdi. Son golde de aklıyla oynadı resmen topu alıp ortaya götürüp hem kaleyi önüne aldı hem de Jailson'u arkasına. Herkes yapamaz bunu aslan parçasıı

ERiIv_nXkAAq7Hl

Nasil yapilir bilmem ama Bonservisini almamiz gerekir. Herny takimin en önemli oyuncusu bence hucumsal oyunumuzda.
Bizim kulüp ile aidat duygusu yüksek oyuncu, genc ve bukadar lige damgavuran bir oyuncuyu bu piyasada cok zor buluruz.

Kiralik + zorunlu satin alma optionu, artik nekadar olacaksa oda. 20 milyon € ise 20.... Rahatikla cikartir bu parayi sampionluklar ve belki ileride bir miktar bonservis kazandirarak.

Bir derbi deplasmanında bu kadar pozisyona giren bir oyuncu hatırlamıyorum. Sadece savunma arkasına koşularıyla 3-4 pozisyonu var. Geçen sene bu kadar pozisyona girmemişti bir büyük maç deplasmanında. Doğru paslardan kaynaklı olabilir bu durum. Seri'nin paslarıyla 2 pozisyona girdiğini hatırlıyorum net olan. Seri ile Onyekuru uyum sağlamışa benziyor.

Geçen haftalarda kalmak istediğini söylemişti sene sonu Monaco'ya dönmek istemeyecektir Lemina'yla beraber bir şekilde ikisini çözmek lazım karakterli oyuncularla savaşmaya devam ettiğimiz sürece kimse önümüzde duramaz. Melo transfer süreçlerine benzer süreçler görebiliriz 1'er sene daha kiralık sonrasında bonservislerini alabiliriz.

Üst Alt