#76 Servet Çetin | ARŞİV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Servet için 1 milyon bile az.Onun gibi bir isim bulmak zor.Ayrıca galatasaray için canını dişine takan bir adam.Para konusunda anlaşılmalı.

Emre Gungor Serveti topcu diye cebine koyar bana gore. Iyi bir bonservis ucreti karsiliginda kesinlikle satilmali. Hem Servet hemde biz rahat edelim. Emre Gungor ve Meira bir tutarsa ki tutmasi gerek biri libero digeri kesici, Bulent ve Popescu ikilisinin yeni versiyonu olur.

imzamı atarım. ayrıca gazetelerde yok sezon sonu sözlesmesi bitiyor flan yazmıstı kulluyen yalan 2010 mayıs 31 bitiş tarihi

Yapmayın Arkadaşlar..

Servet Sezon Başındaki Gibi Topla Alıp İleri Çıkmıyor Artık Bence Kendini Toparladı Geçen Seneki Performansına Yaklaştı..

Servet bu takımda her maç canını dişine takarak oynuyor bana göre şuanda form grafiğiyle yabancılar ve türkler arasında en formda oyuncu.

Dedikleri kadar var tek başına takım=)

topu oyuna iyi sokamaması ayaklarını iyi kullanamıyo olması onun için büyük kayıp yoksa dünyanın sayılı stoperlerinden birisi olmaması için hiçbir sebep yok.

Yalan haber asla itibar göstermeyin böyle haberlere Servet o karakterde bir oyuncu değil.Servet için her zaman para ikinci planda olmuştur.

Bence defans hattı değişmemeli herkes diyorki GS çok gol yiyor. Ama geçen sene bizim en az gol yiyen takım olmamızda en büyük etken olan M.Topal'ı kimse konuşmuyor. Herkes Servet kötü, Kaleci kötü gibi kelimeler kullanıyor.Oysaki Meira ve Ayhan hiç alışkın olmadığı yerlerde oynuyor, bu kadar gol yememizde en büyük etken olarak yine sakatlıklar ortaya çıkıyor. Ama kadroyu birde şöyle düşünün :

________De Sanctis__________

Sabri__Meira____Servet__HakanB_

Kewell___Linderoth__M.Topal__Arda_

_______Baros___Lincoln___________

İşte bu yüzden biraz daha sabırlı olmaya çalışmalıyız.

servetin böyle bisey dedigine inanmiyorum.. Galatasaray formasini benimseyen hatta haftalar boyunca sakat sakat oynayan birinin böyle seyler demis olmasina ihtimal vermiyorum

yazilari okudumda servete karsi bir tavir var :S pek anlayamadim. bu adam sakat olmasina ragmen risk alip oynuyor suanda defansin en saglam adami gecen senede sampiyonlukta pay sahibi bir isim. yapmayin etmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt