#76 Servet Çetin | ARŞİV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biyonik adam!

Karar son gün

Galatasaray'ın biyonik adamı Servet, Ankaraspor maçında De Nigris’in ağlara gitmekte olan topunu çizgiden çevirirken sağ bacağındaki bağlarını esnetti. Dünkü idmanda bu maçta forma giyen futbolcular izin yaparken Servet iznini doktorlarla birlikte tedavi olarak geçirdi. Geçtiğimiz sezon kaburgası çatlakken formasını bırakmayan, bu sezon elmacık kemiği kırılmasına rağmen maskeyle oynamaya devam eden Servet’in, Metalist Kharkiv maçında oynayıp oynamayacağına son gün karar verileceği öğrenildi.

Neler olmadı ki!

Servet'in doktorlarına bugün yapılacak antrenmana da katılmak istediğini söylediği, ancak doktorların bu kez daha temkinli yaklaştığı bildirildi. Türlü sakatlıklara rağmen bu sezon Galatasaray’ın ve milli takımın tüm resmi müsabakalarında kesintisiz oynayan tecrübeli futbolcunun her şeye rağmen Metalist Kharkiv karşılaşmasında formasını giymeyi düşündüğü ancak son kararı doktorların vereceği bildirildi. Kaburgası ve elmacık kemiği kırıldığı halde oynayan Servet, daha önce de yarılan diline dikiş attırıp maça devam etmişti.

Kaynak: Fanatik

Hizmetlerim sürecek

G.Saray ve Milli Takım'daki savaşçı futboluyla Avrupa'nın ünlü kulüplerinin transfer listelerine dahil olan Servet Çetin, sarı-kırmızılı renklere hizmetini daha tamamlamadığını söyledi. Servet, "En az 2-3 sezon daha G.Saray'da oynamak istiyorum" dedi.

Fotomaç...

Emre Gungor Serveti topcu diye cebine koyar bana gore. Iyi bir bonservis ucreti karsiliginda kesinlikle satilmali. Hem Servet hemde biz rahat edelim. Emre Gungor ve Meira bir tutarsa ki tutmasi gerek biri libero digeri kesici, Bulent ve Popescu ikilisinin yeni versiyonu olur.

Ne diyosak o. Servet'ten GALATASARAY topcusu olmaz. Servetcilere duyurulur!

ekşi sözlükte bir entryde okudum az önceki hatasıyla ilgili olarak bülentin bir dortmund maçında kaptırdığı topa benzer bir hata yaptı diye o pozisyonu bilmiyorum ama bir hatayla futbolcu bitiyorsa bülentide bitirin...bugün çok iyi oynadı ama pas atılırken servetin o topu kontrol edemeyeceği belliydi.

Servete çok sinirlendim çoğu Galatasaraylı gibi. Bu yaptığı 1 değil 2 değil. Böyle hareketleri hep deniyor. Yahu kardeşim senin teknik kapasiten o kadar eğer sıkışıyorsan topu taca atarsın nedir bu çalım sevdası. Sonunda yedirdin golü, şöyle golü amatör takımlar yemez. Servet fenerdeki haline dönmeye başladı kim ne derse desin. Geçen sezon üst düzey oynadı ama bu sene başından beri böyle. Biraz dinlendirilmesi iyi gelecektir.

Tamam hata yapabilir (zaten ilk kez yapmiyor). Ben hatalarimdan hep ögrenmisimdir.Professyonelim diyor ama hic professyonel gibi oynamiyor.

Olasa zaten o durumda ne yapacani bilirdi.Hayir yani yasi kücükde deyilki,

yillardir futbol oynuyor.

Emre Güngör gelsin görün Meira-Emre ikilisini.

böyle konuşmak, Servet'in geçen seneden beri bize ve milli takıma verdiklerini hiçe saymak olur.

tamam, Bursa maçındaki hatasını tekrarlaması, hatalardan ders çıkarmadığını gösteriyor ancak bu kadar da yermenin pek gereği yok bence...

Servet'in bize transfer olucagi ilk aciklandiginda(sezon ortasiydi) beynimden vurulmusa donmustum. Neden? Detayina ineyim.

Servet Fener'de sampiyonluklar yasamadimi? Yasadi. Peki Fener bu adami neden yolladi? Avrupa'da gelen gecen ellerine 3-5 verip gidiyodu. Fener ne yapti? Full defans kurgusunu degistirdi ve akabetindede Avrupa'da basari geldi.

Peki ya Galatasaray'li Servet ligde sampiyonluk yasamadimi? Yasadi. Ama ne oldu? Avrupada 99'dan beri yasamadigimiz hezimetleri yasadik Servet'le. Ha bunlarin hepsi Servet'in hatasimi? Kesinlikle hayir. Ama en goze batan adam daima Servet olmustur. Bir adamin her hareketi taraftarinin icini hoplatiyosa bu durumu gayet acik ve net ozetliyo zaten.

Beni burada eskiden beri taniyanlar bu yazimin yeni olmadigi, daima Servete insan olarak veya bir profosyonel olarak olmasa bir GALATASARAY oyuncusu olarak daima karsi oldugumu bilir. Yani bugunku hatasiyla bu yazimin zerre alakasi yok. Bu Servet'in ne ilk sorumsuzlgu neden son sorumsuzlugu olucak.

Devre arasinda veya en gec sezon sonunda hazir EURO 2008'den piyasasi varken elden cikarip Eren Gungor takviyesiyle alternatifli, genc ve kaliteli bir defans kurgusu kurulmali.

Hep dedim yine diyorum Servet ligimizin Bechambaueri olabilir ama Avrupa'da bir kazmadan ote degil. Servet'in oynayabilecegi buyuk kulup kapanan bir anlayisla oynamali. Aksi taktirde buyuk takimlarda oy-na-ya-maz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt