#76 Servet Çetin | ARŞİV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

76 SERVET ÇETİN

Defans

Doğum Tarihi 1981-03-17

Doğum Yeri Iğdır

Oynadığı Takımlar Kartalspor, Göztepe, Denizlispor, Fenerbahçe, Sivasspor

Geldiği Takım Sivasspor

Giriş Yılı 2007

Boyu 191

Kilosu 84

Lakabı Türkü Baba

Arkadaşlar Gerets'in ağzından Servet'i istiyorum diye bir haber çıktı. Ne kadar geçektir ama bence iyi bir bonservis ücreti getirirse gidebilir zaten kendi de hep söylüyor gitmek isterim diye. Bence sağlam bir Emre GÜNGÖR Servet'i aratmaz...

Bu paraya imzalamam

Yönetimimiz, takımın ’cengâveri’ Servet Çetin’i, Avrupa takımlarına kaptırmamak için uğraşıyor. Vatan gazetesinin 22.11.2008 tarihli haberine göre; Geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılı takıma transfer olan ve sergilediği başarılı futbolla Cimbom’un ’en değişmez ismi’ olan milli futbolcu, sözleşmesini uzatmak isteyen yöneticileri bir hayli uğraştıracağa benziyor. G.Saray’da devam eden sözleşmesine göre G.Saray, Servet için yıllık 750 bin dolar garanti para, artı maç başına da 12 bin 500 dolar ödüyor. Sarı-kırmızılılar, Servet ve menajeriyle yaptıkları görüşmede, yeni sözleşme için 1 milyon dolar garanti para ile 10 bin dolar da maç başına önerdi. Ancak Servet’in rakama sıcak bakmadığı ve daha yukarıya çekilmesi için talepte bulunduğu belirtildi

‘BU PARAYA İMZALAMAM’

Servet Çetin ve menajeri, yöneticilerle gerçekleştirdikleri görüşmede 1 milyon dolar garanti para ile 10 bin dolar da maç başına önerisini kabul etmelerinin imkânsız olduğunu bildirdi. Tecrübeli futbolcunun, G.Saray’da forma giyen Portekizli yıldız Fernando Meira’nın aldığı ücret olan 1 milyon 750 bin Euro’ya imza atabileceğini belirttiği vurgulandı.

‘BİR DAKİKA DURMAM’

Servet için Fransız ekipleri, G.Saray’ın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Marsilya, PSG ve Lyon’un Servet’i takip ettikleri belirtildi. Marsilya ve PSG, resmi teklif yapmaya hazırlanıyor. İki Fransız kulübünün “Eğer Servet’in sözleşmesini uzatmayacaksanız, devre arası ya da sezon sonunda kaça satarsınız?” diye öneri getirecekleri de öğrenildi.

Bb arada Servet, İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda dün sınavlara girerken, öğrencilerle sohbetinde “Marsilya’ya gidecek misin?” sorusuna “Bıraksalar 1 dakika durmam” yanıtını verdi.

Kaynak: Vatan

Doğru olsa kaç yazar ki? PAF'lardan gelen aslanlarımız, Aşık - Meira - Güngör üçlüsü.

Güle güle o zaman ;)

Arkadaşlar Gerets'in ağzından Servet'i istiyorum diye bir haber çıktı. Ne kadar geçektir ama bence iyi bir bonservis ücreti getirirse gidebilir zaten kendi de hep söylüyor gitmek isterim diye. Bence sağlam bir Emre GÜNGÖR Servet'i aratmaz...

bencede e.güngörde servet kadar iyi oynayabilir iyi para ederse satılmalı çünkü kendide her seferinde avrupaya gitmek istiyorum diyo...iyi oyuncu ama yapacak bişi yok...

Emre Gungor Serveti topcu diye cebine koyar bana gore. Iyi bir bonservis ucreti karsiliginda kesinlikle satilmali. Hem Servet hemde biz rahat edelim. Emre Gungor ve Meira bir tutarsa ki tutmasi gerek biri libero digeri kesici, Bulent ve Popescu ikilisinin yeni versiyonu olur.

Yalan olmasa ne yazar? Takimin butun mentalitesini ve sistemini bozuyo. Gerekirse ustune para verilsin ama yine gonderilsin. Emre Gungor dondugunde Servetin ismini telafuz etmek bile futbol adina cehalettir.

Servet, Euro 2008'den sonra yavas yavas kendine gelmeye basladi. Gonderen arkadaslar biraz yavas gondersinler. Servet gibi bir oyuncuyu zor buluruz. Takim sakatliklar icinde bogusurken adam yuzunde maske ile cikip oynuyor.

Servet, kendisinin cok uzerinde bir futbol oynuyor. Yaptigi hatalar, gereksiz cikislari tabiki var ama bu Servet gibi bir oyuncuyu gondermek icin yeterli olmayan sebeplerdir.

birincisi Haber yalan...okumadim bile basligi gördüm uydurma oldugunu anladim....

ikincisi dogrun olsa ne yazar zaaten ben Serveti Galatasaray icin cok agir buluyor....

bi hesap yapalim 40 mac oynasa simdi aldigi paraya göre yilda 1.230.000 ediyor ama kendi teklifine göre almis olsa 1.400.000 ediyor. tabi yanlis hesap yapmadiysam :D yani arada pek fark yok sonucta 170 bin dolar icin bukadar laf yapicagini sanmiyorum :D

sonuçta servet kendisini bir şekilde kanıtlamış bir oyuncu, daha fazla para istemesi bence anormal değil. 2 de isteyebilir ve alabilir başka bi takımdan. ama biz verirmiyiz orası belli olmaz. belki veren çıkar. ama olmazsa olmaz bir oyuncu değil, emre güngör, meira, emreA, murat da götürür bizi.

vatan klasiği 1 dk durmazmış sanki adama işkence yapıyoz gibi olmuş :)) seneye ŞL de oynucak Servet iyi takım olmadıkça gitmez merak etmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt