#77 Necati Ateş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5b0e924a66a97c4350d61ba7.jpg

Necati Ateş

Forvet

Doğum Tarihi :
3 Ocak 1980

Doğum Yeri : İzmir, Türkiye

Geldiği Takım : Antalyaspor

Giriş Yılı : 2012

Boyu : 1.82

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #Necati Ateş

Ekstra motivasyonla mücadele edecektir bu transferin yararlı olacağına inanıyorum, Baros'un da son durumu ortadayken Necati hiç yoktan iyidir.

Cevap: #77 Necati Ateş

Gelmesine karşıydım.Ama geldiğine göre bize de desteklemek düşer.İnşAllah yararlı olur da beni utandırır.

Hoşgeldin Necati Allah utandırmasın nediyim.

Barbilere bukez dikkat et :asd:

Yarım sezonluk imza atmış hırsına hırs katmasını umut ediyorum şu yoklukta yararı olacağını inanıyorum.

Necati'den umutluyum. Yaşı ilerlemiş de olsa, ne yapacağını bilen oyuncu. Elmander'le uyum sürecini hızlı bir şekilde atlatırsa, Eboue'nin de gelmesiyle yine tozunu attırmaya başlarız ligin.

Necatinin alternatifinin olmamasi cok kotu, onu hirslandirmak icin kadro zenginligi iyi olurdu kendine daha iyi bakar mucadele ederdi simdi direk 11 de basladimi ben zaten 11 oyuncusuyum der normal klasik turk futbolcusu ayagana yatarsa yanariz..

Baros Necatinin yedeği olamaz ama neyseki Sercan var. Şu an takımın en iyi 2 oyuncusu Elmander ve Neca olacak sanırım.
BiR kuşun anatomisi

tweety028.gif

transfer döneminde kolpa duyum sonra takım kötü giderken en zayıf halkaya 56 mesajın 50 sinde barosa sallama ne güzel istanbul

Fatih Buğra Çelik

1.png

Yeni Üye​

DurumuOnline

Üyelik tarihiJan 2012

Yaş26

Mesajlar56​

[h=2]
icon1.png
Cevap: Transfer Nöbeti | Son Gün 1 Şubat[/h]

quote_icon.png
Erkan Eryürek Nickli Üyeden Alıntı

Elmander_9 Johan Elmander

Hollanda basini Assaidi ve Narsingh icin resmi teklif oldugunu ve bu teklifler degerlendirildigini yaziyor.

ben sahsen narsingh daha cok istiyorum

yaklaşık yarım saat önce 2 transfer olacağını birinin kiralık birinin bonservisiyle istendiğini yazmıştım. Kaynak hala belirtemiyorum​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt