#8 Barış Özbek | Arşiv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben başka maçmı seyrettim ya ne mücadelesi tek bir pas bile yapamadı tribünler çıldırdı herkes ana avrat sövdü adama bugun...tvden farklımı göründü anlamadım.

Barış vasatı bulamadı

Uzun süren sakatlık sonrasında Ankaraspor maçında kısa bir süre oynayan Barış, dün 45 dakika şans buldu. Genç oyuncu maç ve kondisyon eksiği nedeniyle aldığı topların çoğunu kaybetti.

Fotomaç.

cok fazla top kaybi yapti meira keske 70'e kadar oynasaydi son baris oyuna girseydi emre asik'in yerine ama bir kac hafta sonra hazir olur insallah hertha berline karsi mehmet topal baris ikilisi oynamali

oyuna girerken arkadaşlara diyordum kondisyon eksiğini nasıl kapatmış hani ilk yarıyı kapatmıştı,girdikten sonra anladım ki mehmet güven dün girseydi daha yararlı olurdu...!!! barisa zaman gerek fazla kızmadım ama bu kadarda pas kaybı yapılır mı?

puhauahua. Gattuso'yu 2 kere izle de farkı gör. komple bir önlibero. pas oranlarını falan incele bakalım. kaç top kapmış, kaç isabetli pası var istatistiklere bak. sonra da bizim Barış'la kıyasla. :rolleyes:

Milanlada - Galatasaray Bir Degil Herhalde.

Diarralar Muntariler Gattusoları Senden Önce Alırlar, Sence Barış Gibi Oyuncuları Yetiştirirsin,Ben Barışin Geliştigini Görüyorum, Sen Begenmessen Menajerlik Oyunlarında Oynatmassın Ama Bu Adam İyilşetigi An İlk 11'e Girercek Ki Girdi Bile...

yukarda barısla kıyasla yazısını okudumda o yüzden yazdım zaten gattuso dünyanın sayılı oyuncularından onun tarzında oynayan adam bulmak çok zor zaten o bir tek italya'da çok başarılı olur diğer liglerde olsa her maç cezalı olur...!!!

Milanlada - Galatasaray Bir Degil Herhalde.

Diarralar Muntariler Gattusoları Senden Önce Alırlar, Sence Barış Gibi Oyuncuları Yetiştirirsin,Ben Barışin Geliştigini Görüyorum, Sen Begenmessen Menajerlik Oyunlarında Oynatmassın Ama Bu Adam İyilşetigi An İlk 11'e Girercek Ki Girdi Bile...

işte bu kafayla olmaz bu işler. büykü klüp olmak istiyorsanız, ilk hedef kalitesiz oyuncuları takımdan yollamak. Barış gibi bir adamın gelişmesini bekleyene kadar ondan 5 kat daha kaliteli bir adam bulunur.

işte bu kafayla olmaz bu işler. büykü klüp olmak istiyorsanız, ilk hedef kalitesiz oyuncuları takımdan yollamak. Barış gibi bir adamın gelişmesini bekleyene kadar ondan 5 kat daha kaliteli bir adam bulunur.

Oldu Al Sana O Zaman Gattusoyu Diarraı Muntariyi,

Önce Büyük Külüb Olcaksın Sonra Büyük Oyuncu Alcaksın,

Büyük Külüb Olmak İçinde Oyuncu Yetiştirceksin Zamanında Okan Emre Hakanın Yetiştirdigimiz Gibi.

Menajerlik Oynamıyoruz.

Ben Barışı Begeniyorum Geçen Sene Taımın Başında Olan Kallide Begeniyorduki En Çok Forma Giyen Oyunculardan Biriydi, Skibbede Begeniyorki İyileştigi An Takıma Soktu.

Bu İki Adamda Teknik Direktör

Oldu Al Sana O Zaman Gattusoyu Diarraı Muntariyi,

Önce Büyük Külüb Olcaksın Sonra Büyük Oyuncu Alcaksın,

Büyük Külüb Olmak İçinde Oyuncu Yetiştirceksin Zamanında Okan Emre Hakanın Yetiştirdigimiz Gibi.

Menajerlik Oynamıyoruz.

Ben Barışı Begeniyorum Geçen Sene Taımın Başında Olan Kallide Begeniyorduki En Çok Forma Giyen Oyunculardan Biriydi, Skibbede Begeniyorki İyileştigi An Takıma Soktu.

Bu İki Adamda Teknik Direktör

kimi oynatacaktı ki? Linderoth sakat, Mehmet Topal sakat. Mehmet Güven mi, Barış Özbek mi oynayacak? ben de Barış'ı tercih ederdim. :rolleyes:

geçen sene oynuyor demişsin mesela. Kalli kendi getirdiği adamı tabi ki oynatacak. kaldı ki Kalli şu zamanın futbolundan gram derecede anlamıyor. Sion, Helsingborg gibi sıradan takımlara yenilmemiz bunları doğrular.

bir de oyuncu yetiştirme mevzusuna katılırım. ama Barış'ı yetiştirmek için çaba harcanmasını anlamam. oyuncu yetiştiremiyorsan transfer yaparsın ya da Gana, Nijerya, Fildişi Sahilleri, Mali gibi Afrika kıtasının futbol piyasasına sağlam oyuncuları sunduğu ülkelere scoutlar yollayıp her ülkeden 2-3 tane olsa 10 civarı kadar oyuncuyu getirip trial döneminden sonra beğendiklerini takımına koyarsın ki bu adamların herhangi biri de Barış Özbek'ten daha dirençli ve fizikli olacaktır. iş zaten aynı zamanda futbol zekasına da sahip olanlarını bulmak. Essien, Muntari falan bu sebeple büyük takımlarda oynuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt