#8 Barış Özbek | Arşiv - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #8 Barış Özbek

Gecmiste iyi oyuncularla iyi oynadi ve takima yararli oldu. Gelecek sezon kurulacak kaliteli kadroda son bir sans verilmeli.

Çok yerinde bir tespit. Tebrik ederim. En verimli yeri sağ iç bence. Çok yanlışları oldu ama orta saha tekniği Sabri'den, herşeyi Sarp'tan defansif olarak Yekta ve Ayhan'dan daha faydalı. Birazcık zart zurtla sezon sonuna kadar götürebilir orayı.

yekta nın zaafı zaten dirençli bir oyuncu olamaması. Barış ın yarısı kadar rakibi ısırabilse, gözün kapalı oynat orda. Top tekniği olarak, Barış ve Sabri yi zaten fazlasıyla aşar.

----------Cana(Neill)----------

--- Barış------------Culio------

------------Arda-------------

Arda ve Barış ın düzelmesiyle en elle tutulur ortasaha budur bence. İleriye Kazım/Pino, Baros/Stancu dan zaten güzel kombinasyonlar oluşur.

Gecmiste iyi oyuncularla iyi oynadi ve takima yararli oldu. Gelecek sezon kurulacak kaliteli kadroda son bir sans verilmeli.

barışa benm bildiğim 3 sene hatta şuan itibariyle 3.5 sene 6 farklı hocayla birlikte büyük bi bölümü ilk onbir olmak üzere son şansın sonu bi türlü gelmemk üzere verildi..ben anlamıyorum nasıl olurda hala son bi sanş diyebiliyorsunuz.. anlayın artık şunu galatasarayda top oynuyacak adam sadece koşuyo sadece hırslı diye sahada sürekli toplara kaymak kaydıyla yerlerde sürünmemeli.yüreğini ortaya koymak bu değil..yüreğini ortaya koymak kendini bilmemek almanya alt yapılı diye saha içinde 22 yaşındayken bile kendinden 1 yaş küçük diye takım arkadaşlarına pas vermemk için topu 40 50 metre sürmek değil..bülent korkmazlar gibi takım arkadaşlarına daha fazla yük binmesin diye kolunu sargıya alıp oynamaktır yüreğiyle oynamak..yoksa top kapıp sonra takımın defans dengesi tam bozuldugu hüçüma cıkmayı düşündüğü anla yine barış tarafından topu kaptırılarak kalemizde gol görmek değildir..ben artık barışın olcakmı oluyomu larından sıkıldım sen sıkılmadıysan renkdaşım bence kesin barışla bi aile bağın var yada biz farklı bilioruz futbolu yada galatasarayın büyüklüğü hakkında farklı bilgilere sahibiz..büyük galatasaraya koşuyo diye adam yakıştırmak galatasarayı sadece küçültür.biz bü yüzden bole düşünenlerden dolayı son 5 senedir şampiyonlar liginde değiliz uefada istediğimiz noktalara yükselemiyoruz..kusura bakma ama bence artık barışa değilde barış ve barış gibi futfolculardan kurtulup galatasaraya bi şans verme zamanı geldi seneye..

Yazının devamını okuyamadım ama su kadarını yazayım. Ilk iki senesinde iyiydi ve sonrasında giderek dibe vurdu. Yine bu ilk iki sene zarfında takıma genelde yararlı bir Ayhan ve sürekli zerine koyan bir Mehmet Topal. Yine aynı Barıs gibi son iki senedeki performansları maglum. Orada yani tam aradaki yazmadıgım ayrıntı "Mustafa Sarp".

Düşünür düşünür de bir anlam veremem...3 kez filan denk geldiğim bir enstantane:Rakip yarı alanın ilk metreleri,Barış topla hareketlenmeye çalışmaktadır;sağında ve solunda demarke durumda iki arkadaşı fırlamış top istemektedir,karşıdan da iki rakip aynı anda Barışın üzerine doğru hareketlenmiştir,yapacağı tek şey iki arkadaşından birinin önüne topu yuvarlamak iken adamımız ne mi yapmıştır? Alex gibi en kolay olanı yapmak yakışmaz tabi,topa basıp garip bir çalım denemesi yapmış,ancak yaptığı ince çalımı rakip oyuncular da benim gibi anlamaktan aciz olduklarından topu kapmışlar ve bizim kontratak rakibin kontratağına dönüşmüş,hatta bir keresinde 3 pasta kalemize gol olmuştur...

Bu pozisyonlarda aklından ne geçtiğini merak ederim,yüzyüze gelebilsek sormak isterim de başkasının küfür olarak alacağı böyle bir soruya ciddi ciddi cevap vermesi de şaşırtmaz beni...

Yahu Allah aşkına,etmeyin,daha ne şansı verilecekmiş Barışa? vallahi Hürriyet Güçer alınıp Barış serbest bırakılsa ses etmem,o kadar yani!...Hele -olmazda- Fenere gitse tam bomba olur,Antepli Dany nin bize transferi kadar sevinirim!...

Barış daha genç ve alman ümit milli takımı kaptanıydı.Bencede son şans verilmeli.Geçen sene mehmet topala demediğini bırakmayanlar şimdi yasını tutuyor.Seneye barıştada aynı şeyi yaşamayalım.

Barış daha genç ve alman ümit milli takımı kaptanıydı.Bencede son şans verilmeli.Geçen sene mehmet topala demediğini bırakmayanlar şimdi yasını tutuyor.Seneye barıştada aynı şeyi yaşamayalım.

Kendini geliştiremedi geliştirmeyi bırak iyice geriye gitti ama 1 sezon daha orta saha rotasyonunda bulunabilir bence de

Bu oyuncumuzun artık vadesi gelmiştir bana göre... İyi bir yedek bile olamadı maalesef... Orta sahanın bu kadar aciz olduğu dönemde dahi ilk 11'e 2 farklı hoca altında da düzenli giremedi

Kendini geliştiremedi geliştirmeyi bırak iyice geriye gitti ama 1 sezon daha orta saha rotasyonunda bulunabilir bence de

Kendini geliştiremedi çünkü hiçbir konuda yeteneği yok.Ayrıca Alman Milli takımı olayı nerden çıktı bilmiyorum ama bir dönem denediler ve beğemediler."Hadi lan Barış,bizi seç kurban olayım"gibi bir çabaları yoktu.Ayrıca ümit veren Türk kökenli oyunclar 18-19 yaşında önemli Alman kluplerinde oynarken Barış 3. lig bilmemne kategorisinde oynuyordu.

Acaba yönetim sezon sonunda Barış'la sözleşme yenilemek gibi bir gaflet, dalalet hatta hıyanet olayına girecek mi? Merakla bekliyoruz...

Yazının devamını okuyamadım ama su kadarını yazayım. Ilk iki senesinde iyiydi ve sonrasında giderek dibe vurdu. Yine bu ilk iki sene zarfında takıma genelde yararlı bir Ayhan ve sürekli zerine koyan bir Mehmet Topal. Yine aynı Barıs gibi son iki senedeki performansları maglum. Orada yani tam aradaki yazmadıgım ayrıntı "Mustafa Sarp".

mustafa sarp a benm hiç bi lafım yok gelmesi ayrı hata oynaması başka ayrı bi hata..ama renktaşım yazımın tamamını niye okuyamadın bilmiyorum ama okumanı isterdim..şayet okuyupda cevap verseydin belki işte sanırım herzaman yaptıgın hatadan kurtulur kulakdan dolma değil okudugun gördüğün inandığın şeyler hakkında yorum yapardın..barışın iyi ayhanı memet topalı kesip 11 oynayamamsı sen demenle cok iyi 2 yılının üstüne ya çelişkidir yada onlar kadar iyi olmadığını gösterir..eger koskaca galatasray memet topalı gönderdiği için yerine onun kadar iyi bi oyuncu bulamayıp umut tacırlıği yapıp barışa bel bağlıyacksa dediğim gibi işte galatasarayın avrupa başarısı hayel olur..kendin diyosun kesemedi bu isimleri demkki yeteri kadar iyi değil..artı yetmiyoo kötü ayhanı bile kesemii demekki gün gittikce daha da kötüleşiyoo.sakın deme şans bu senede yeteri kadar sans bulduu ama olmuyo iişte anlayın artık..bu sadece sizin yaptığınız kimsenin demediğini söleyip olursa iştee ben demiştim diyebilmek için kumar oynamak boş hayellere kapılmak..ama artık ne galatasaray yönetimin ne taraftarlarının hayel kurma zamanı ben olma zamnı değil doruları hep beraber görüp galatasaray olmaya calışmalıyız..olamıyosanız abi kusura bakmayın bu kulup kimseye menfaat kapısı yada basamak olmazz..bilincli yöneticeler taraftarlar buna prim vermez..az kaldı merak etmeyin yorum kirliğide yönetici kirliğide son bulacak..ama sen bunları malesef keşkelerle takip edeceksin..keşke birazz bakmak yerine gercekleri galatasaraylı olmayı bilseydim diceksin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt