#8 Barış Özbek | Arşiv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

8 BARIŞ ÖZBEK

Orta Saha

Doğum Tarihi 1986-09-14

Doğum Yeri Almanya

Oynadığı Takımlar Hordel, Rot-Weiss Essen

Geldiği Takım Rot-Weiss Essen

Giriş Yılı 2007

Boyu 180

Kilosu 72

Barisi begenmeyenler var ama gecen senenin gizli kahramaniydi bu adam. Yoklugunu bu sezon cok hissettik. Baris gibi canini disine takip oynayan, surekli kosan, pres yapan, top calan, ileriye servis yapan, surekli sut ceken adam dunyada cok az. Takimda keske 11 tane Baris olsa. Linderoth'un iyilesmesiyle orta sahada cok iyi ikili olucaklar.

valla barıs bu sezonu süper açmıştı. çok şansız bi şekilde sakatlandı. inşallah eskiye döner. geçtiğimiz sezon 30 maç oynayan barışın şampiyonluğun en büyük kahramanlarından olduğunu düşünüyorum... dönüşüyle orta saha kesinlikle dirilecek.

elbette... hele ki zaman zaman geri dönüşlerde çok sıkıntı yaşayan gs orta sahasına ilaç olacak barış..

Orta sahaya dinamizim getireceği kesin..Ahım şahım derecede yüksek bir top tekniği olmasada orta sahada çok savaşan bir oyuncumuz..Barış gibi oyunculara ihtiyacımız var..İnşallah en kısa sürede eski formuna kavuşur..

Barışın ümit milli takımdaki oyunun görseniz şaşırırsınız tipik bir alman futbolcusu bence galatasarayın oyun stiline alışmakta zorlanıyor..

Bizim stilimize daha nasil uyum saglasin bu adam? Super oynuyo insallah en kisa zamanda formunu yakalar ve formasini alir.

Bana kalırsada iyi oynuyor ama milli takımda çok daha farklı..Almanyada işleyen makine gibi düzen var barış sadece çarkın dişlisi..Ama Galatasarayda öyle değil takım oyunundan çok breysel yetenek ön plana çıkıyor barışın top ayağına geldimi bireysel bişeyler yapması bekleniyor barışın top ayağına geldiğinde galatasarayda karar vermede zorluklar yaşadığını gözlemleyebilirsiniz..Yinede buna rağmen lk geldiğinden daha iyi..

Barış görev başına

2.5 ay süren sakatlığının ardından Ankaraspor deplasmanında 3 dakika forma şansı bulan Barış’ın, Metalist maçında ilk 11’de görev yapması bekleniyor. Ayrıca sakatlıkları nedeniyle Başkent’e götürülmeyen Lincoln ile Mehmet Topal’ın da perşembe günkü UEFA sınavında kadroya alınacakları öğrenildi.

Fanatik

Doğru değildir çok erken olur bence,kondisiyon eskiği var...

İyi bir alternatif Barış, sürekli rakibe basan bi yapısı var.Takımda en çok görmek istediğim oyunculardan.Maç eksiği var ama zamanla atlatır...

baris gibi oyuncu lazım orta sahaya özellikle çok pres yapmayan oyuncuların arkasında iyi bir kuvvet oluyor yanınada linderoth gerçi onu artık unutsam iyi olacak...!!!

Mac ve kondisyon eksigi olmasina ragmen bir baktim sagda, bir baktim solda, birde baktim ortada top caliyo, kosuyo, pres yapiyo. Afferim Baris, bir kez daha bu takimin degisilmezi oldugunu toptan ve futboldan gercekten anlayan herkeze gosterdin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt