Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

#8 Cevad Prekazi

Altyapımızdan sorumludur artık.

365G24S ‏@365G24Scom18 dk

Cevat Prekazi cuma günü altyapıda görev almak için İstanbul'a geliyor. Görev tanımı görüşmelerden sonra açıklanacak

Ujfalusiyi de onlar haber verdi.

Doğruysa hayırlı uğurlu olsun , çocukluk kahramanlarımdan biri ,

25 sene evvelki Prekazi şuanki takımımıza hücumda bir seviye atlatırdı ...

Simdi monaco ya attığın golünü tekrar izledimde o nasıl bir goldür be adam sana yetişemedigim izleyemedigim için çok üzülüyorum.

evetttt berat kardeşimizin de katkılarıyla başlığımızı foruma geri kazandırdık teşekkürler beratcım

dün full nöşetel maçında gördüğüm kadarıyla sol ayağında büyü olan topçumuz resmen sol ayağına ameliyatla güçlendirici çip takılmış gibi herifin ortaları bile bazuka gibi gidiyor insanüstü birşey...

çok süslü oynamıyor aslında hagi gibi görsel şölen yarattığını söyleyemem ayrıca kendisi koşsam realde oynardım desede gayette koşan bir oyuncu top filanda çalıyor sneijder-sasa iliç karışımı bir abimiz gibi geldi bana büyük topçuymuş....

Evren Göz'ün hazırlayıp sunduğu Güzel Oyun programının Prekazi bölümü, bu akşam 21.45'te NTV Spor'da.

Tesekkurler bilgilendirme icin.

Benim gibi 3 yasindan 17 yasina kadar GS in sampiyonlugu beklemis GS lilar icin Prekazi gercek bir efsanedir.

Benim icin

1. Ugur Tutuneker
2. Cevad Prekazi
3. Tanju Colak tir.

O berbat 14 seneye son veren bu 3 efsane ve tabi ki Buyuk kaptan , Hakan Sukur, Hagi, Popescu, Taffarrel de 2.donem efsaneleri herzaman kalbimde olacaklar.

Mutlaka seyredecegim.

Son düzenleme:
Üst Alt