#8 Cumhur Yılmaztürk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Cumhur Yılmaztürk

Cevap: #8 Cumhur Yılmaztürk

Ayhan - Barış - Sarp üçlüsünü tekniğiyle bile geride bırakabilir . Sadece bir maçda 45 dk görev alsa anlıcak herkes bu cocugun kalitesini ve bütün spor yazarları bu cocuk hakkında çok iyimser konusuyor

Mustafa Sarp'ın oynadığı bir takımda şans bulamamasına şaşırıyorum. Mustafa Sarp'tan, Barış'tan, Ayhan'dan neyi eksik bu adamın...

hagi geldiğinde en çok artık cumhur'u izleyebileceğiz diye sevinmiştim ama hagi SARPİST oldu çıktı..

cumhuru bu sezon değerlendirmezsek seneye havamızı alırız. bu adamı satarlar. işe yaramaz bir ortasaha alarak takviye yaparlar. kendini ıspatlaması açısından son 20 dk da olsa ortasahaya monte edilmeli...

Bundan sonrada oynamazsa zaten hiç bir zaman oynamaz.Böyle bir durumda hala şans verilmezse diyecek bişi bulamıyorum.

Kalmış şurda 9 maç derbiyi sayma oynatmazlar 8 ...

8 maçta oynasa BAM'dan daha kötü oynayabilir mi sanmam.Bizi rezil edecekse kendi evlatlarımız rezil etsin.

Sezon Sonuna Kadar Alt Yapıya yönelmelerini öneriyorum.

Berkin

Cumhur

Ahmet

ve daha niceleri.

bırakın bu çocuklar oynasınlar...

Sezon başlamadan önce Fener- Gs hazırlık maçında çok iyi maç çıkartmıştı o zmn dedim tamam , Rijkaard Emre Çolakdan sonra 1 aday daha buldu ama fıss

insallah oynar...keske e.colak ve digerleri de oynasa...

bu arada anternmandaki forma renklerine bakilirsa insua ilk 11 de baslayacak ;)

Barış nasıl olsa gidicem diye koyvermiş..Şu gençlere neden şans vermiyoruz..60'da barış oyuna gireceğine bu genç oyuna girsin..Ne kaybederiz..

8799_NpAdvHover.jpg
yektada yok.ayhan ve sarpın durumu mağlum .cana konusunda bilgim yok ama cumhur oynasın artık !

Sergen biliyorsun bu kafalar bu zihniyetler bizim camiamızdan uzaklaşmadıgı sürece ne Cumhur ne Anıl ne Cem ne Berkinler bu takımda sans bulur bunu çok iyi biliyorsun sende..Bir yerlerimizi yırtıyoruz şu cocuklar oynasın diye bundan daha beter olamayız diye ama burada bile adamlar çıkıp bu gençlerden yol olmaz oynatmayın yok messi yok bilmem ne mi bu çocuklar dedikçe biz aynı yerimizde sayar küme düşmeme mücadelesi için Kasımpaşa ile derbi maçına çıkarız.

Bülent Ünder, kalan haftalar için genç oyunculara şans vermesinin beklendiği ama bunun olmadığı şeklindeki bir soruya, şu cevabı verdi: ''A2'den bu takımda oynayacak oyuncu var da, ben mi oynatmıyorum? Zapata bugün hiç hata yapmadı. Ayhan sahanın en çok koşan isimlerinden biriydi. Gökhan Zan da başarılı bir performans ortaya koydu. Ben bugün bütün futbolcularımdan memnunum. Şu an geleceğe dönük bir plan yok ki. Şu anda ben mevcut olan kadroda performansını yükselteceğim oyuncularla birlikte olmak zorundayım. Kimin gidip, kimin kalacağının kararını belki ben vermeyeceğim. Bana sorarlarsa veririm yanıtımı.''

Beklemeyin gençlerin oynamasını.

Üst Alt