8. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball

Kim şampiyon oldu? Kimse bir şey yazmıyor.

Kayışdağı Patriots olarak ilk şampiyonluğumuza ulaştık renktaş. Allahsız Kawhi ha geldi ha gelecek diye bütün sezon yedi bizi. Ona ithaf ediyorum kupayı, monte etsin münasip bir yerine. :D

Bu sene fazla muhabbet dönmedi konuda. Pek tadı olmadı o bakımdan. Haftalık kadro güncellemesi yapıp arada maçlara göz attım o kadar. Seneye daha aktif bir lig oluruz umarım.

Kim şampiyon oldu? Kimse bir şey yazmıyor.

Kayışdağı Patriots olarak ilk şampiyonluğumuza ulaştık renktaş. Allahsız Kawhi ha geldi ha gelecek diye bütün sezon yedi bizi. Ona ithaf ediyorum kupayı, monte etsin münasip bir yerine. :D

Bu sene fazla muhabbet dönmedi konuda. Pek tadı olmadı o bakımdan. Haftalık kadro güncellemesi yapıp arada maçlara göz attım o kadar. Seneye daha aktif bir lig oluruz umarım.

Tebrikler rengim. :hat: Aynen, bu sene hem sakatlıklar hem de muhabbetsizlik nedeniyle istediğimiz tadı alamadık.

tebrik ederim.sakatlıklar herkesin belini büktü bu sene. takas vs. fazla aksiyon olmadı bu sene umarım seneye daha heyecanlı bir lig olur.

@Onat Can Sağıroğlu beni tokatlamıştı finalde.
Ağır bir intikam alacağım.
giphy.webp

Üst Alt