8 Hafta | Hedef Minimum 16 Puan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8 Hafta | Hedef Minimum 16 Puan

denizli'ye 1 demiştim ama maalesef 0 ile başladık.

arada kayseri deplasmanı şansımızın tuttuğu bir deplasman. galibiyet bekliyorum.

y.malatya maçına 3 galibiyetle gitmek lazım. o maç çok sıkıntılı geçer.

Sebep?

10 kişiye karşı bala göte uzaktan bir gol bulan takıma mı yenileceğimiz kesindi? Denizli leş gibiydi bugün, 2-3 dk bile yıkamadılar oyunu, 11 kişi olsak hayatta yenemezlerdi.
oyuna giren donk'u bile silik gördüm. begenilmeyen diagne'yi bile cogu oyuncudan daha verimli buldum. maca iyi basladik ama 20 dakika sonra pilimiz resmen bitti. jimmy ve babel kanatta degil merkezde veya serbest takildilar. hal böyle olunca bekler erkenden patates oldu.

oyuna giren donk'u bile silik gördüm. begenilmeyen diagne'yi bile cogu oyuncudan daha verimli buldum. maca iyi basladik ama 20 dakika sonra pilimiz resmen bitti. jimmy ve babel kanatta degil merkezde veya serbest takildilar. hal böyle olunca bekler erkenden patates oldu.
Lan Denizli ne oynadı da bizim pilimiz bitti? Adamlar yürüdü genelde, karşıda düzgün rakip olsa neyse.

Penaltı kaçtığı an takım çöküyor Akhisar maçının kopyasını yaşadık, onlar bile daha fazla üstünlük kurmuştu 11e 11 olmasına rağmen.

10 kisi kalmasak yenebilirdik de. Muhtemelen ahmet calik ve donk degisiklikleri olmaz, emre ile birlikte linnes ve/veya ademi oyuna alırdık.

Üst Alt