8 Kişi Tahliye Edildi


133d6rt9y1.jpg


Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 8 kişinin tahliyesine karar verdiHaberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur, Serdal Adalı Tahliye EdildiŞike soruşturması kapsamında tutuklu bulunanlardan aralarında Tayfur Havutçu, İbrahim Akın ve Serdar Adalı'nın bulunduğu çok sayıda kişi tahliye edildi.Kaynak:Cnntürk
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur, Serdal Adalı Tahliye EdildiNtvspor'da da yazıyor, tahliye edilmişler, Serdar Adalı, Tayfur Havutçu , İbrahim Akın...
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur, Serdal Adalı Tahliye EdildiBu Gumusdag'i icersi alsinlar. Transfer gorusmeleri ile ilgili "Benim haberim yoktu" deyip, Adali'yi iceriye mahkum eden bir sahisi Dizar kendi agziyla yalanlamisti.

[video=dailymotion;xmxeq1]https://www.dailymotion.com/video/xmxeq1_dizar-gumuyday-y-yalanlady_news?start=60#from=embediframe[/video]
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur, Serdal Adalı Tahliye EdildiŞikeciler serbest. Buyrun cenaze namazına. futbolunuzunda, teşfiğinizinde, şikenizinde, adaletinizinde, federasyonunuzunda, ahlak anlayışınızında, etik kurulunuzunda, medyanızında ............... ........................................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur, Serdal Adalı Tahliye EdildiTutuklu yargılanmalarının sebebi kanıtları yok etmelerine karşın önlem almaktı, iddianame açıklandığı için bu tip tahliyeler devam edebilir. Mahkemenin ardından neler olur bilemeyiz tabii ki.
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur, Serdal Adalı Tahliye EdildiŞikeciler serbest. Buyrun cenaze namazına. futbolunuzunda, teşfiğinizinde, şikenizinde, adaletinizinde, federasyonunuzunda, ahlak anlayışınızında, etik kurulunuzunda, medyanızında ............... ........................................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mahir abi, yazilarina her zaman saygi duymusumdur. Ama benim icimden hicbir zaman Tayfur'un sike yaptigi gecmedi. Inanamadim.
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur Havutçu, Serdar Adalı ve İbrahim Akın Tahliye EdildiBaşlık güncellenebilir. Ümit Karan, Korcan, İ.Akın ve 5 kişi daha tahliye edilmiş.
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur Havutçu, Serdar Adalı ve İbrahim Akın Tahliye Edildisadece şikeye karışanlar tutuksuz yargılancağı belliydi zaten ama gümüşdağ girmeden tutuksuz tutukluydu ama alamadılar içeri.
 
Cevap: Son Dakika | Tayfur Havutçu, Serdar Adalı ve İbrahim Akın Tahliye EdildiŞike davasında tahliye

Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 9 kişinin tahliyesine karar verdi

Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Tayfur Havutçu, Serdar Adalı, İbrahim Akın, Ümit Karan ve kaleci Korcan Çelikay'ın da aralarında bulunduğu 9 kişi tahliye edildi. Mahkeme Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu'nun tutukluluklarının devamına karar verdi.
 
Üst Alt