8 Maç = Minimum 20 Puan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

8 Maç = Minimum 20 Puan

Fernando'suz Sivas deplasmanından 1 puan bize yeterli olur.Sonra Antalya ile oynuyoruz kadro açısından çok kötü durumdalar o maça 3 yazarsak deplasmandaki Kasımpaşa ve içerdeki Bursa maçına bağlı her şey.Sonraki maçlara da Fernado yetişir zaten hem 1 tanesi ligden çoktan düşmüş Karabük deplasmanı.

Şimdiden 1 puan yeterli olur demeye başlarsak bu sezon bitmez.Sivas maçından da 3 puan çıkarırsak Fener maçına kadar önümüz açık.

Sivas, Kasımpaşa maçlarında puan kaybetmezsek önemli olur bizim için.
Fernando dönene kadar puan kaybını minimum seviyede tutmak lazım.

Karabük
Antalya

Konumları itibari ile Bursa da form durumu itibarı ile kazanmaya daha yakın olduğumuz maçlar. Konya potansiyelinin çok altında kaldı ama takviyeleri önemli. O maç iç sahada Allah’tan ama Özdilek manyağı bize hep zorluk çıkartmıştır Arena’da.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sene şampiyonluk umudu kalan varsa helal olsun...Ben yine izleyeceğim tüm maçları aynı heyecanı yaşarım ama şampiyonluk şansımızı sıfıra yakın görüyorum ..Badounun satılması zerre umrumda değil ama aynı dönem fernandoyu kaybetmemiz çok büyük sıkıntı oldu en az 1ay daha yok diyorlar

Sivas, Konya Ve Kasımpaşa maçlarına bakar.

3 maçta 7 puan 8 maç 22 olası kılacaktır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şimdiden 1 puan yeterli olur demeye başlarsak bu sezon bitmez.Sivas maçından da 3 puan çıkarırsak Fener maçına kadar önümüz açık.

8 maçlık periyoda bakarsak diyorum.Maç maç baktığımızda tabi hepsinde amaç 3 puan.8 maçlık periyoda başlamadan önce Sivas ve Kayseri deplasmanlarına toplam 4 puan yazsaydık herkes kabul ederdi bence.

Son düzenleme:
Maclari tarafima sutla tahmin bileyelim

8YZzkQ.png

Üst Alt