#8 Marek Heinz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Marek Heinz

2005-2006 sezonunda Galatasaray'a Gladbach takımdan transfer oldu ve sezon sonunda Saint-Etienne'ye gitti. 2-3 maçta kritik golleri vardı sol kanat oynuyordu sanırım.

xm96z5.jpg

Cevap: #8 Marek Heinz

o zamanki transferlere bakıyorum birde şimdiki transferlere kulüp resmen çağ atlamış sevinmemiz lazım..

elano 1 bu 2 belkide bu 1 elano 2 ikisi de hayal ettigimden cok uzak futbolcular olarak akillarda yer almistir

Ya bu herif bizim Mönchengladbach da oynarken bile les oglu lesti. Bizimkiler neden aldi anlamamistim ben. Alindiginda zaten beklentim sifirdi, paraya yazik oldu gercekten.

euro 2004te mi ne bi kac adet golu vardi o yuzden kendisine sicak bakiyordum acikca konusmam icab ederse ama alman liginde nasil oynamisti bilmem tabi

altan parasini alamadigi iddiasiyla devre arasinda kulubumuzden kendini shutlamisti iyi topcuydu vede anadolu ekiplerinden aldigimiz ve uyum saglayan ender turk hucum oyuncularindandi ama hiyar bi herifti orasi ayri
Hatta Altanın transferi bi ara yılan hikayesine dönmüştü resmen yalvarmistik.
Konya'damıydı nerdeydi?

euro 2004te mi ne bi kac adet golu vardi o yuzden kendisine sicak bakiyordum acikca konusmam icab ederse ama alman liginde nasil oynamisti bilmem tabi

Cekler o sene 3 maci da yenip grupta birinci olup Almanlari saf disi birakmisti :D Heinz o turnuvada iyi oynayip Gladbacha gitmisti, hee bir de bizim milli takimi eleyen Letonya da bu grupta yer almisti.

Biraz vasifsiz bir elemandi bu Heinz. Elano dan ben cok daha büyük seyler bekliyordum ama o hiyar da karsilayamadi bir türlü.

Üst Alt