#8 Onur Arıkan


Doğum Tarihi 1991-01-12

Mevki Sağ BekLiverpool'dan Galatasaray'aONUR ARIKAN Liverpool'un altyapısında 2 yıl oynadı. Babasının Türkiye'ye dönmesiyle Galatasaray seçmelerine katılarak 3 yıl önce yavru aslan oldu. İngiltere ile Türkiye arasında fark olup olmadığını sorduğumuzda 'Fark yok. Hatta burası sunulan imkanlar açısından daha iyi' diyor. Sahada sağ bek olarak görev yapan Onur, Arjantinli Messi hayranı.
 
Vay!..Alt yapımızda Liverpool'dan gelen oyuncu bile var..Hey maşallah..İnşallah Galatasaray forması altında yolu açık olur..
 
Bu cocuk 2 yil sonra bu takimin sag bekinde oynamasza ben bu yönetimin "altyapiya önem veriyoruz" sözlerinden süphe duymaya baslayacagim.
 
Cevap: #8 Onur Arıkanstili ayni Gökhan Gönül'e benziyor. Teknik, fuleli, ileri cikislari ve uzun tac atislari var. Oda fizigini gelistirmeli. Bu konuda is yine bizim teknik heyete düsüyor. Un var, seker var gerisi yönetime kalmis. Bu cocuk bizim sag bekimize ilac olur.
 
Cevap: #8 Onur Arıkanonur'u izledim gökhan gönül gibi dağınık oynuyor ileri çıkışları da etkili. çetin güngör'le kıyas yaparsak güngör daha ağır basar sağ bek için.
 
Cevap: #19 Yusuf Onur Arıkanyusuf_onur_arikan_b.jpg
YUSUF ONUR ARIKAN - Oyuncu Bilgi Ekranı Türkiye Futbol FederasyonuDoğum Tarihi:12.01.1991

Defans
 
Üst Alt