#8 Ryan Babel - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Feghouli'yle yaptığı duvar pasının ardından Emre'ye çıkardığı top da çok güzeldi, maçı bitirebilirdik o anda. Elmander'den beri herhangi bir 9 numaramızdan görmediğimiz bir hareketti.

Sol kanat oynadığı dönemde kendisine çok sövüyordum, ama tek forvet oynamaya başladığında gerçekten iyi katkı vermeye başladı. Tamam forvetini beslemeyi beceremeyen bir takımız da Babel tutup Falcao/Diagne gibi takımdan kopuk oynamıyor ceza sahasında gelirse vururum/penaltı olsun da gol atayım diye beklemiyor sağ çizgiye de sol çizgiye de indi maç içinde yeri geldi top sakladı yeri geldi pas alışverişine katıldı hatta bir ara Omar hücumda pres yaparken koştu Omar'ın boş bıraktığı alanı kapattı hemen Falcao veya Diagne rakip stoperlerden dayak yerken Babel yere sağlam basıyor onlar gibi hazırı beklemek yerine mantıklı işler yapıyor

Uzun vadeli plan yapabileceğimiz bir oyuncu değil Babel tabii ki bu performansının ve çabasının %90 Euro 21 'de kadroda olmak için yaptığını düşünüyorum ama sene sonuna kadar ilk forvetimiz Falcao/Diagne değil de Babel'in olmasını istiyorum

Şaşırmadım forumuna ve pozitif oyununa. Şu an yazdıklarınızı sanırım ligin 1. haftasında yazmıştım.

Bravo Babel.

Kendimi övmek için demiyorum fakat futbol konusunda benim doğru bildiğim 99% çıkıyor.

🤷🏻‍♂️sorry guys.

Ryan Babel'in yapılan üç Covid-19 testi negatifi çıktı. Ancak Hollandalı futbolcunun Koronavirüs semptomlarına benzer şikayetleri olduğu için, Futbol Federasyonu risk almayarak Babel'in kadrodan çıkarıldığını duyurdu.

Üst Alt