Selçuk İnan - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbol tanrıları bile herif top oynamasın diye yalvarıyor. Ama Galatasaray tanrısı 25 tane orta sahanın önünde kendisini başlatıyor. Tabii Tuzla'nın kadroya fazladan 3 oyuncu yazabilmesi de önemli bir etken.

ayağına gayet yumuşak şekilde bırakılan pası bile kontrol edemeyip kendini sakatladı. Zemin de bozuk değil bu kadarı fazla artık. Hangi düşünce ile hala sahaya çıkartılabiliyor?

Defolup gitmedi hala geberesice. Sahada bunu gördüğüm gün gecesinde uyuyamıyorum lanet olsun yaa sabah 5 bucukta kalkıp işe gidecem Allah kahretsin.

senin terimi savunma mevzuların selçuk'u savunma zamanlarına çok benziyor.

ihraç alacağın için üzülüyorum ama alacaksın galiba yaw. uzatmaları oynuyorsun kardeşim

yol yakınken normale dön.

Yav alsak ne olur ?

Herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı ayrıca Terim'i savunmanın neresi yanlış ?

Esas sebep Manciniye sallamam olabilir mi ? Senin nasıl bir Ünalcı olduğunu biliyoruz

Selçuk suçsuz dememin sebebi şu hatırladığım kadarıyla maç esnasında çok fazla tepki yemişti sonra kenara dedi ki beni çıkarın Mancini ve ekibi oyna diye ısrar ettiler sonra tepkilerin şiddeti giderek arttı

Sonra oyna diyen ekip bir anda oyundan çıkarttı o sinirle formayı çıkarttı.Taraftara tepki olduğunu düşünmüyorum

En boktan döneminde milyonlarca laf sayıldı tek kelime etmedi karakteri bozuk olsa belli ederdi

En çok zoruma giden şey sezon başı afilli bir video ile "büyük fedakarlık" yaparak boş kağıta imza görüntüsü ile bir çoğumuzun ömrü boyunca kazanamayacağı sözleşmeyi imzaladı ve bunu bize "fedakarlık" ile yedirdiler.

Derhal kontratını uzatmalıyız . Maaşını arttırmamız ise şart oğlu şart koskoca Galatasaray kaptanının karın tokluğuna yerli Xavi resitali göstermesi yakışmıyor biraz vefa gösterelim lütfen .

Üst Alt