Selçuk İnan - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben hala Kaptanın eski formuna geri döneceğini düşünüyorum İmparator işini bilir ;)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sezon bitse de kurtulsak şunun gereksiz maaş yükünden. O kadar saçma maaş alanlar var ki, elimizi kolumuz bağlıyor.

istese de bir bok yiyemez vücudu iflas etmiş artık . yeni sözleşme kapması için mücadeleye ihtiyacı yok lobisi varsa -ki sağlam yerden torpilli- son voliyi yine bizden vuracak

Azıcık karakterli olda istenmedigin yerde durma.
Taraftarın %99'u seni istemiyor ve sevmiyor.
Sırf para için insan istenmediği yerde kalır mı?
trabzona kankanin yanina git ve gençlere abilik yap efsane ol.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Maaşından kurtulmak için elden çıkarmamız gerek. Umarım sözleşme uzatmak gibi bir hata yapılmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir aralar "Gercek Galatasaraylilar" bana destek cikiyor gibi birsey demisti yanlis hatirlamiyorsam. Aklima o geldi nedense.

Dd3EYV_VwAAEfqi.jpg

Biz başka maçlar mı izliyoruz yav?

Ali Koç: "Sayın başkan Allah korusun, yarın size bir otobüs çarpsa, bu camiayı sizden başka koruyacak kimse yok mu?
" Aziz Yıldırım: "Bana neden otobüs çarpsın?"
Ali Koç: "Başkan lafın gelişi, tamam araba çarpsın diyelim. Allah korusun"

ali koç yerine " fatih ışık " ve aziz yıldırım ibaresini de selçuk inan yapalım diyeceğim herifin ailesi var onlara acıyorum .

Gerekirse sözleşmesini feshedelim ama önümüzdeki sene indirime gidip 2 senelik sözleşme imzalamasın eğer ki imzalarsa rotasyon da var diye adam alınmaz en temizi önümüzdeki süreçte direk feshetmek

Yönetim koysun bunu topun ağzına. Bakalım görelim ne kadar Galatasaraylı, Sneijder bundan fazla kazandığı halde istenmediği ifade edildiğinde ki taraftarın çoğu arkasındaydı adam efendi gibi gitti 1 kuruş almadan, bu arkadaşa alacağının yarısını teklif edelim bu tabloda bile gidecek mi acaba? Gitmezse bilen biliyor zaten de herkes öğrenmiş olur.

Üst Alt