Selçuk İnan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2. devrede 10dan fazla maçta 11 oynar ve şampiyon olursak

gerçekten büyük bir Galatasaray efsanesi olarak hatırlayacağım kendisini

her ne kadar rezil dönemlerine fazlaca tanıklık etmiş olsak da

Ndiaye gitti fernando sakatlandı . orta saha maalesef bu adama kaldı . beklenti içinde olanlara gülümsüyorum . bu adam tudor gibi kondüsyona ağırlık veren bir adamın idmanlarına kampına katıldığı halde 30 dk sonra bitik duruma düşüyor. ayakta duramıyor.
vücudu artık top oynamasına müsade etmiyor.
bu herif ancak skor alındığında pas alışverişi için oyuna alınır başka her türlü donk oynar. her ne kadar da al birini vur ötekine olsa da en azından maçı bitirebilen 10 kişi bırakmayan adam şart.

Amca oglu raki sofrasindan kalkip bir spor salonuna ugrasin en son 3 sene olmustur

Yilda 10 milyondan fazla turk lirasini babammi kazaniyo

Ndiaye gitti fernando sakatlandı . orta saha maalesef bu adama kaldı . beklenti içinde olanlara gülümsüyorum . bu adam tudor gibi kondüsyona ağırlık veren bir adamın idmanlarına kampına katıldığı halde 30 dk sonra bitik duruma düşüyor. ayakta duramıyor.
vücudu artık top oynamasına müsade etmiyor.
bu herif ancak skor alındığında pas alışverişi için oyuna alınır başka her türlü donk oynar. her ne kadar da al birini vur ötekine olsa da en azından maçı bitirebilen 10 kişi bırakmayan adam şart.
Selçuk İnan konusundaki mesajlarını severek takip ediyorum renktaş.Yeni mesaj yazdığın zaman pm ile bana bildir de laykını vereyim hemen.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İyi oynamak zorundasın. Sahada ölümüne oynamazsan şu şartlarda adını anan olmaz.

Oynarsan da 3 senelik başrolünde olduğun çileye sünger çeker bu taraftar.

Bu selçukta tam bir gudubet sabri gibi kim gelirse gelsin bu adam oynuyor gene en iyisi bu adamı göndermek olur başka çare yok
Estetik felan yaptıralımda belki birine kakalarız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bundan bi halt olmaz. Yine geri paslarla oyunun içine edip bizi deli etmekten başka bişey yapmayacaktır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fernando iyileştikten sonra ilk 11 'de zor görürüz kendisini

Belki Belhanda sağlam bir kesik yerse yerinde Selçuk oynar ...

Ulan yine bunun eline kaldık iyi mi? Tam kurtulduk derken baştan çıkıp gelen kanser gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt