#8 Selçuk İnan

Fahri Aksoy

Tecrübeli Üye
hortumcu herif. senin ben is ahlakina... insanda biraz utanma duygusu olur. Bunu yavuklusu burak ile birlikte def edemedik. kulubun kasasini bosaltti namuslu!

Burak Yildirim

Tecrübeli Üye
Gecen sezon maclara gıttım tudor İle cumkü bunun ıpını cekmıstı ama bu durduğu surece bı katkım olamaz benım

Umut Gül

Aslan Üye
Oturup oynadigi maclari tekrar izlese utanır ve futbolu birakmam lazim bari ismimi daha fazla kirletmeyeyim der

Çağatay Özbekoğlu

Tecrübeli Üye
belli bi maç oynayınca otomatik sözleşme uzar maddesi olabilir sözleşmesinde.

çünkü oynamasında başka bir mantık bulamıyorum. arıyorum arıyorum bulamıyorum. tayp amcamız gibi işin hinliğini bulmuşlar eğer sözleşme önerilirse, seçmenimiz (taraftar) ayağa kalkar. ee bunlarda napıyor, yaw 15 maç oynayınca uzama maddesi wardı ondan uzadıya getirecekler. suçlu ise ndiaye ve donka ceza veren tff olacak. böylece iş kılıfına uydurulacak. burası türkiye, burda işler böyle yürür.

terim de sözleşmenin uzamasından içten içe memnun ama, uzatmak gibi bir düşüncemiz yoktu ama şartlar oraya gidince mecbur kalındı hatta zorunda bırakıldık der :)

ben bu ülkeyi çözdüm be, değil hard bu simulasyonu expert de bitiririm :)

Hayri Cund

ANTEN
GSC Efsanesi
Web sitesi
www.nkfvas.com
belli bi maç oynayınca otomatik sözleşme uzar maddesi olabilir sözleşmesinde.

çünkü oynamasında başka bir mantık bulamıyorum. arıyorum arıyorum bulamıyorum. tayp amcamız gibi işin hinliğini bulmuşlar eğer sözleşme önerilirse, seçmenimiz (taraftar) ayağa kalkar. ee bunlarda napıyor, yaw 15 maç oynayınca uzama maddesi wardı ondan uzadıya getirecekler. suçlu ise ndiaye ve donka ceza veren tff olacak. böylece iş kılıfına uydurulacak. burası türkiye, burda işler böyle yürür.

terim de sözleşmenin uzamasından içten içe memnun ama, uzatmak gibi bir düşüncemiz yoktu ama şartlar oraya gidince mecbur kalındı hatta zorunda bırakıldık der :)

ben bu ülkeyi çözdüm be, değil hard bu simulasyonu expert de bitiririm :)
Ornek bir desifre islemi

Şerafettin Şerifoğlu

Parçalı Üye
defansif tarafta abdüssamed özellikle görmezden gelinirken 8 numara mevkisinde atalay garip mevkilerde oynatılırak bu herifin yolu temizleniyor... bunu yuhalamayan taraftar Galatasaray taraftarı değildir..

Mustafa Yavuz

Şef Gümüş Kıvrım
Donk,Ndiaye,Fernando,Belhanda,Emre'de varken bunu bir kaç kez daha oynatırlarsa yahut sözleşme uzatırlarsa Terim'e cephe alırım çok net.

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Sözleşmesi uzatılırsa uzatana hakkımı helal etmiyorum o kadar netim.

Mustafa Yavuz

Şef Gümüş Kıvrım
Az biraz gururun varsa ardına bile bakmadan defolur gidersin Allahın belası son pasta kesici, lubunyavari top oynayan adam

Mustafa Yavuz

Şef Gümüş Kıvrım
Yav bu adamın bu maaşa biz de oynadığı aklıma gelince sinirlerim tepeme çıkıyor bu paraya ne adamlar oynar ya ne adamlar oynar.

Kendisi benim gözümde Tarıktan daha şeref yoksunu biridir. Birazcık gururu varsa devre arası defolur gider.

Adam bizden kazandığı parayla ülke satın alır Abv

Mehmet Ocak

Aslan Üye
Herkes gidiyor geliyor bu it hala senede 3mil alip mac basina 25bin aliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt