#8 Selçuk İnan

Mehmet Ulusoy

Kırmızı Üye
Bir insan şu halden nasıl bu hallere düşer çok ilginç
Cunku Selcuk rekabeti sevmeyen, kendisine guven duyuldugunu bilmeye ihtiyaci olan, sorgulandigi zaman veya kendisine guvenilmedigini hissettigi zaman verimliligi dusen insan tipi. Bu insan tipi de ne yazik ki profesyonel futbolda bu durumu yasamaya son derece yatkindir.

Selcuk'un dususu ne gecen sene ne onceki sene basladi. Baslangic noktasi Drogba ve Sneijder transferleridir.

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Sözleşmesi bitiyor bu yaz. Şunun sözleşmesini kim uzatırsa uzatsin ona düşman olacağım.

Halis Akgün

Aslan Üye
terim vefa der sözleşmeyi uzatır bence 2.5-3m tlye falan

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Terim Serdar ve Eren'e yol vermisse bununla da uzatmaz

Galip Özgür

Kırmızı Üye
Terim buna da takık bence o yaşanan Arda olayından sonra kankalarını da sildi kafasında Burak’ı, Selçuk’u falan.
Selçuk’u şuan yollamaya kalksan maaşının %80inini falan ödemen lazım ki anca gitmeyi kabul etsin.

Doğukan Tevfik Meriç

Parçalı Üye
İmparatora bir sürü şey dendi. Yok Yasin'i çok oynatıyor kesin sözleşme uzatır, yok Eren'i sürekli oynatıyor kesin sözleşme uzatır, Hakan'ı kesin bir yıl daha takımda tutar falan. Bence hocanın sürekli oynattığı oyuncuların bile gitmesi normal artık. O yüzden ben sene sonunda büyük bir kıyım bekliyorum. Hele bir de yabancı kuralı aynı şekilde devam ederse seks var. Bütün çöplerin gittiği bir dönem izleyebiliriz. Ve bu çöplerin en başında Selçuk geliyor. Ben sadece bu yıl şampiyonluğa odaklandım. Ama sene sonunda gidenler beni gelenlerden daha mutlu edecek. Buna eminim.

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
İmparatora bir sürü şey dendi. Yok Yasin'i çok oynatıyor kesin sözleşme uzatır, yok Eren'i sürekli oynatıyor kesin sözleşme uzatır, Hakan'ı kesin bir yıl daha takımda tutar falan. Bence hocanın sürekli oynattığı oyuncuların bile gitmesi normal artık. O yüzden ben sene sonunda büyük bir kıyım bekliyorum. Hele bir de yabancı kuralı aynı şekilde devam ederse seks var. Bütün çöplerin gittiği bir dönem izleyebiliriz. Ve bu çöplerin en başında Selçuk geliyor. Ben sadece bu yıl şampiyonluğa odaklandım. Ama sene sonunda gidenler beni gelenlerden daha mutlu edecek. Buna eminim.
bunun daha sarpı serveti vs gibi örnekleride varda yasin hoca zamanındamı gitmişti?

Uğur Yılmaz

non fui, fui, non sum, non curo
GalataSarayı Efendileri
Hollandalı kadar adam ve Galatasaraylı olamıyor bu kekoyu formamızı çıkardığı gün postalamalıydık hala takımda olması üzücü.

Üst Alt