Selçuk İnan - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence 4-4-2'den bağımsız olarak performansı düştü yani. 4-4-2 olmasa da prime dönemindeki gibi oynayabilecek tarzda bi oyuncu. Performansının düşmesine neden olan asıl etkenler genel olarak takımın düşmesi ve istikrarsızlık, garanti sözleşmeyi alması ve fiziksel açıdan kendine bakmaması gibi duruyor..

Bence aksine Sneijder'in oyun kurucu olmasi en buyuk etken

Eger Sneijder gibi biri degil de second striker gibi biri alinsaydi (mesela Talisca), oyunu kurmaya devam eder harika isler yapardi

Bir de mutlaka yurt disina gitmeliydi, kendisi de Burak da. Ne yazik ki yollamadik ve boyle oldu

Bence aksine Sneijder'in oyun kurucu olmasi en buyuk etken

Eger Sneijder gibi biri degil de second striker gibi biri alinsaydi (mesela Talisca), oyunu kurmaya devam eder harika isler yapardi

Bir de mutlaka yurt disina gitmeliydi, kendisi de Burak da. Ne yazik ki yollamadik ve boyle oldu
Sneijder hakkında söyleniyor bu zaten yıllardır ama ben net konuşamıyorum. Sneijder olmasaydı sistem bozulmazdı Selçuk aynı kalırdı diyemiyorum yani.

Yurt dışı için de yabancı sınırını düşünürsen göndermememiz anlaşılabilir..

4-4-2 de fiziksiz 8 numarayla oynasan delik desik ederler seni. Yaninda Melonun en yüksek formlu hali bile Selcuku son senelerdeki performansiyla tasiyamazdi.

Adamda iş bitmişse sözleşmesi uzatılmayıp takımdan ayrılır. Ama HAİN demek kahpece bir düşüncedir. Bu adam HAİN damgasını hakedecek bir şey yapmadı.

Aynı şeyleri yabancı bir oyuncu yapsa hiçbir şey denmez. Sırf TÜRK diye bu yorumlar yapılıyor. Yabancı hayranlığından başka bir şey değil bu. Kahpece bir düşünce!

Selcuk hain mi, degil mi tartisilir da, saygisiz oldugu su goturmez. Galatasaraya zerre saygisi olmamistir. Kazandiklarinin karsiligini vermek bir yana, vermek icin hicbir caba sarfetmemistir. Iyi niyet gostermemistir. Nasil olsa param garanti diye asla kendini zorlama, yorma, mucadele etme islerine-girmemistir. Bana gore kotu niyetli, saygisiz bir sporcudur.

250 K € maaş ve maç başı olmadan uzatırlarsa bile karşıyım bırakalım gitsin ya sahada duracak hali yok. Celil'i koy bu adamı koyacağına belki adam kazanırız.

Almancı diyerek ayrımcılık, bölücülük olarak göre biliriz belkii ama daha önemlisi karşımdaki kişiyi aşağılamak maksatlı söylendiği okadar beli ki hiç kıvırmaya gerek yok. GURBETTE yaşayan Türk vatandaşlarının bu tür tanıtımdan rahatsız olduğunu hepimiz biliyoruz dedi umarım.

Gurbetçi şeyin bari veya daha uygun olan insanların isimleri ile dalga geçin ile saldırı olacak ise birisine.

Bir Alamancı olarak rahatsız oluyorum bu kelimeden vallahi :)

Üst Alt