Selçuk İnan - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hortumcu herif. senin ben is ahlakina... insanda biraz utanma duygusu olur. Bunu yavuklusu burak ile birlikte def edemedik. kulubun kasasini bosaltti namuslu!

belli bi maç oynayınca otomatik sözleşme uzar maddesi olabilir sözleşmesinde.

çünkü oynamasında başka bir mantık bulamıyorum. arıyorum arıyorum bulamıyorum. tayp amcamız gibi işin hinliğini bulmuşlar eğer sözleşme önerilirse, seçmenimiz (taraftar) ayağa kalkar. ee bunlarda napıyor, yaw 15 maç oynayınca uzama maddesi wardı ondan uzadıya getirecekler. suçlu ise ndiaye ve donka ceza veren tff olacak. böylece iş kılıfına uydurulacak. burası türkiye, burda işler böyle yürür.

terim de sözleşmenin uzamasından içten içe memnun ama, uzatmak gibi bir düşüncemiz yoktu ama şartlar oraya gidince mecbur kalındı hatta zorunda bırakıldık der :)

ben bu ülkeyi çözdüm be, değil hard bu simulasyonu expert de bitiririm :)

belli bi maç oynayınca otomatik sözleşme uzar maddesi olabilir sözleşmesinde.

çünkü oynamasında başka bir mantık bulamıyorum. arıyorum arıyorum bulamıyorum. tayp amcamız gibi işin hinliğini bulmuşlar eğer sözleşme önerilirse, seçmenimiz (taraftar) ayağa kalkar. ee bunlarda napıyor, yaw 15 maç oynayınca uzama maddesi wardı ondan uzadıya getirecekler. suçlu ise ndiaye ve donka ceza veren tff olacak. böylece iş kılıfına uydurulacak. burası türkiye, burda işler böyle yürür.

terim de sözleşmenin uzamasından içten içe memnun ama, uzatmak gibi bir düşüncemiz yoktu ama şartlar oraya gidince mecbur kalındı hatta zorunda bırakıldık der :)

ben bu ülkeyi çözdüm be, değil hard bu simulasyonu expert de bitiririm :)

Ornek bir desifre islemi

Kur artıyor , maaş artıyor, yaş artıyor , performans 5 senedir YOK.

Ekli dosyalar

• A635D7CA-3140-47ED-B1BE-FF4E1C965EB3.jpeg
    A635D7CA-3140-47ED-B1BE-FF4E1C965EB3.jpeg
    100.5 KB · Görüntüleme: 70
defansif tarafta abdüssamed özellikle görmezden gelinirken 8 numara mevkisinde atalay garip mevkilerde oynatılırak bu herifin yolu temizleniyor... bunu yuhalamayan taraftar Galatasaray taraftarı değildir..

Özet geçmek gerekirse
1187463.jpg

Donk,Ndiaye,Fernando,Belhanda,Emre'de varken bunu bir kaç kez daha oynatırlarsa yahut sözleşme uzatırlarsa Terim'e cephe alırım çok net.

Yav bu adamın bu maaşa biz de oynadığı aklıma gelince sinirlerim tepeme çıkıyor bu paraya ne adamlar oynar ya ne adamlar oynar.

Kendisi benim gözümde Tarıktan daha şeref yoksunu biridir. Birazcık gururu varsa devre arası defolur gider.

Adam bizden kazandığı parayla ülke satın alır Abv

Üst Alt