#8 Selçuk İnan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Cevap: #8 Selçuk İnan

Şu frikikleri neden başkasına bırakıyosun ? Kimse Burak'ı suçlamasın abi Hamit de ister vurmayı bıraksan herkes ister bende isterim ...

Fatih Hocanın el atması lazım ya da belkide bu takımın frikikçisi Selçuk demeli kıramıyo adam resmen arkadaşını ...

Maça gelirsek Cluj maçından herkes gibi oda fiziken bir hayli çökmüş şekilde geldi sahada varmıydı yokmuydu ben pek anlamadım hiç insiyatif almadı :(

Sözde takımın lideri olacak..Spiker kaç kez ismini okudu ya..

Sorumluluk aldığı yok, etkili koşamıyor, şut çekme cesareti bile kalmamış..

Bugünkü maçta ise aklı futbolda olmadığı kesindi..Önünden geçen topları es geçti, pozisyonları takip etmedi çoğunlukla..

Takım sık sık puan kaybediyorsa liderlerden başlamak gerekir. Terim hep aynı oyunla mesafe alamayacağının farkında olmalı. Selçuk kaptan reis..Ağırlığını koymalı artık..

Selçuk bu sezon gerçekten kötü oynuyor.Yanlış yerlerde durdu sanki maç içinde.Sanki Yekta yalnız kaldı.

Eklemeden geçmeyeyim dikkatimi çekti, kaptan dahi olsa yaşından büyük kişileri karşı tavırlarında biraz dikkatli olmalı.Fırça atar gibi hareketler yapması beni rahatsız ediyor.Kaptanlık tamam da kaptanlığın verdiği bir sorun var sanki ne bileyim..

Ayrıca, hiç bir serbest vuruşta ve kornerde kesinlikle eliyle, koluyla, parmak ucuyla ne derseniz deyin bir taktiksel hareketi yok.Dikkat edenler bilir sadece başını sallaması veya gözüyle sağa sola doğru hareketler yapmasıyla kullanıyoruz ve hiç faydalı olmuyor...Umutun fırsatçılığı sayesinde gol buluyoruz bu duran toplarda..

Ve de Riera kullanmalı serbest vuruşları...Daha faydalı olacağı kanısındayım...

Şu frikik'i nasıl bırakırsın Burak'a. Yani var ya ikinizinde, arkadaşlığınızın da bol bol kulağını çınlattım. Ayıp ya, takımın kaderi söz konusu, son dakika. Sen hala ''kankam atsın yeaa'' triplerindesin. Geçen sene duran toplardan aldığımız maçların sayısını unuttum, bu sene arkadaşlığınız takıma gözle görülür derecede zarar veriyor.

Abdullah Avcı bitirdi adamın özgüvenini tamamen. O frikiği nasıl bırakırsın aklım almıyor...

2 senedir ilk defa Selçuk'a küfrettim. O kadar da seviyorum ama o frikiki Burak'a vermesi ne tür bi sorumsuzluktur aklım almıyor. Burak daha kaleyi tutturamayan bir adam normal pozisyonlarda, ne zaman frikik ustası olmuşta son dakikada takımı kurtaracak? Boşuna dememişler arkadaş ayağı . ayağıdır diye..

Bir gerçek var ki Melo'nun,Selçuk'u tamamladığıdır.Ne zaman Melo tam olarak oynarsa Selçuk'ta ışık hızı ile oynar.Yekta dedik ama Kayseri maçından düşüşe geçti oda.

Burak a bundan sonra kullandirtmasin.mersin e kadar kosup saldirmal istedim burak topun basina gecince(severim de aslinda) .ne gerek var 2 gol atti diye omrunde kendisinin 6 golu sayisiz asisti vardi serbest vurustan.noldu bu sene?edit:devrik yaziyorum kusura bakmayin:D

Duran topları hep bu adamın kullanması lazım. Ayrıca sahada kankalık falan bu işleri bırakın olmadık yerde bile gozun buragı arıyor diğer kacan adamlarımızı gormuyosun. Bunların değişmesi şart.

Amrabat oyuna girdikten sonra hiç Amrabat'a pas atmayı denedi mi acaba ben görmedim.

Gözü Burak'tan başkasını görmüyor.

Üst Alt