#8 Selçuk İnan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Cevap: #8 Selçuk İnan

Sahada görünen net bişey var ki Selçuk Burak'la bişey yapıcam diye sabote ediyor takımı resmen.

Evet farkındayım sabote kelimesi biraz ağır oldu ama maçları 90 dakika izleyenler anlayacaktır ne demek istediğimi. Bomboş pozisyonlarda duran adamlar varken rakiplerin arasında duran Burak'a zorlama top atmak nedir arkadaş. Bir değil iki değil, beraber oynadıkları her maç bunu yapıyor Selçuk.

Frikikleri falan bırakmasına artık bişey bile diyemiyorum, sinirden öldürdü beni dün gece. Kendini toparlamazsa yazık eder kendisine, Burası Trabzon değil Burası Galatasaray. Herşeyden önce Galatasaray'ın menfaati ondan sonra kanka'nın menfaati.

gecen seneki kimliğine bürünüp bir an önce kendini süperstar konumundan cıkarması lazım.ayrıca fizik olarakda hiç iyi gözükmüyor

Burak seni mafetti. Duran toplara bile o geliyor. Fatih hoca da bişey demiyor sanırım. Selçuk ol haydi Xelçuk.

cluj maçında eleştırdıgımızde bı arkadas vardı yıl 2012 sistemdekı yerı nı bılmıenler var dıyordu

o ARKADAS mennunmu SİSTEMDEKİ yerınden selcuk efendınin

terım guzelce bı kulagını cekmelı bazı arkadasların artık iş işten gecmeden

o kadar duran top kullandık bı tanesı etkılı olmadı

bu yıl çok kötüsün selcuk çok

Ozellikle golu bulduktan sonra mac icinde saklanmaya basladi, Pas almadi, bosa kacmadi, birsey yapmadi.

Ardindan hoca kenara cagirdi ve baya tartistilar.

Sonra saga sola kosmaya basladi ama bir ise yarayacak isler degildi bunlar.

Frikikte de hic topun yanina gitmedi bile, en azindan tvde gorunmedi.

Belki de cok yoruldu.

Ama takimi oynatmasi gereken Selcuk. Eger sadece bir adami oynatmaya devam ederse isler onun icin kotu gitmeye devam edecek.

Yekta iyiydi, bence oyundan alinmasi da yanlisti.

Selcuk sezon basindan beri formda degil, bunu sezon basindan beri soyluyorum.

Surekli faul almaya calisiyor, sorumluluk almiyor.

Herseyde Burak suclu oluyor, aciyorum adama. Selcuk kötü, Burak ile ne alakasi var. Iyi olunca hadi Burak sayesinde iyi diyecekmisiniz acaba.

Selçuk sezon başında kötüydü Melo formsuz denildi,şimdi Burak yüzünden deniliyor..Burak oynamadığı maçlarda da beklentileri karşılayamadığını hatırlatmak isterim...

Formsuz bir dönem geçiriyor ona rağmen alternatifsiz o bölgede...

Toparlayacaktır....

bence hicde kötü diil,adam orta sahada yalnız kaldı,haliyle her isi o yapmaya calısıyor ondan kötü görünüyor,yekta da malesef bir melo diil,tabi bu seneki melodan bahsetmiyorum gecen seneki melo olsa selcuk yine gollerine asistlerine baslar

napıcak yahu adam daha manyakmısınız nesiniz umutla ebouenin direkten dönen toplarını babammı atmış adam ileri gidiyor top indiriyor geriden geliyor oyun kuruyor ne yapmasını bekliyorsunuz yani herşey gol asist felanmı

Kötülüğüne kızmıyorum ben, Burak yokken kötüydü gelip buraya kötü, kendine gel falan yazmıyordum.

Ama bu Burak'la münasebeti cidden can sıkıyor. Maçta izlerken görmezden geleyim diyorum o kadar sırıtıyor ki hakatten can sıkıyor. Mersin maçında son dakikada hayati önemi olan frikiği Burak'a bırakınca işte orda ben de şalterler attı en sonunda. Ayıptır yahu.

Kötülüğüne kızmıyorum ben, Burak yokken kötüydü gelip buraya kötü, kendine gel falan yazmıyordum.

Ama bu Burak'la münasebeti cidden can sıkıyor. Maçta izlerken görmezden geleyim diyorum o kadar sırıtıyor ki hakatten can sıkıyor. Mersin maçında son dakikada hayati önemi olan frikiği Burak'a bırakınca işte orda ben de şalterler attı en sonunda. Ayıptır yahu.

Selcuga en guzel cevap , Buraki yedege cekip önune Elmander/Umut koymak , yeter artik burak torpilli ogrenci gibi her top ona , gelmeyince de trip atiyor beyfendi

Mahalle maçlarında olurdu ya iki kanka paslaşırdı, çalım atardı başka hiç kimseyi iplemezdi. Diğerleri sadece defansta işe yarardı ama top bize gelince hep o iki kanka oynamaya çalışırdı topu.

Burak-Selçuk'ta bunu yapıyor ve hiç hoş bir görüntü değil. Onu da geçiyorum geçen sene xavi dediğimiz adamın profesyonelliğine yakıştıramıyorum.

Üst Alt