#8 Suat Kaya - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
BqR1JdxCAAA0n1Q.jpg
Suat hocamın saçına laf yok.​

Kirmizi Grup'ta lider Tuzla'yi yenip puanlari esitledi Mememen Belediye ile.Birkac seneye Super Lig'de goruruz ins.Bjkli hocadan gecilmiyor lig.

Alt ligde olduğundan geri planda kaldı ama kendisini tebrik ederim. 3 senedir müthiş istikrarla yönetti bu takımı ve %99 şampiyon olacak. Kalan 2 haftada 1 puan bile yetiyor..

Seneye 4 tane İzmir takımı olacak sanırım 1.ligde. Altay,Altınordu,Göztepe,Menemen.

Alt ligde olduğundan geri planda kaldı ama kendisini tebrik ederim. 3 senedir müthiş istikrarla yönetti bu takımı ve %99 şampiyon olacak. Kalan 2 haftada 1 puan bile yetiyor..

Seneye 4 tane İzmir takımı olacak sanırım 1.ligde. Altay,Altınordu,Göztepe,Menemen.

iş artık resmileşti. Tebrikler. Menemen gibi İzmir'in çokta köklü olmayan bir takımı 2.büyük lige taşıdı. O ilçenin takıma sahip çıkması lazım. Stadları da yenilendi yanılmıyorsam.

Tebrikler, büyük başarı.

Suat Kaya’yı oyuncuyken çok beğenirdim. Orta sahanın dinamosuydu. Teknik direktör olarak umarım çok iyi bir kariyeri olur ve bir gün Galatasaray’ın başına geçip büyük başarılar elde eder.

Kaya, "Burada güzel izler bıraktığımızı düşünüyorum. Yeni sezonda ben olmayacağım" dedi. Deneyimli teknik adama Spor Toto 1. Lig ve 2. Lig’den birçok teklifin olduğu belirtildi.

Üst Alt