# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 223 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Berkan'ı bugün gördükten sonra sanki Taylan yedekleme yapsa daha iyi olacak oyuna girdikten sonra en azından Berkan kadar sırıtmadı.

Berkan'ı bugün gördükten sonra sanki Taylan yedekleme yapsa daha iyi olacak oyuna girdikten sonra en azından Berkan kadar sırıtmadı.
Nasil ya iki top verdi ikiside gol oluyordu nerdeyse kac dk oynadi 15 mi.

Taylan bitmis ya bu takimda artik bir yeri olmaz bir geri donusu olmaz diye dusunuyorum. 2-3 bakmadan bir kulub bulunmali. Keske bolye olmasaydi ama hem kendi adina hem bizim adimiza en iyisi bu olur gibi.

Burdan artik geri donmek cok cok zor.

yunusun çabasına rağmen keremle verkaçta rakibe takıldı orda avantaj kendindeyken nası kaptırdı o topu cidden merak ediyorum. hem korkarak geldi topa hem sürüklemedi topu. rakip dağılır halde gelmesine rağmen aldı ve atak yedik. golden önceki pozisyon olabilir.

geriye de koşamadı.

yunusun çabasına rağmen keremle verkaçta rakibe takıldı orda avantaj kendindeyken nası kaptırdı o topu cidden merak ediyorum. hem korkarak geldi topa hem sürüklemedi topu. rakip dağılır halde gelmesine rağmen aldı ve atak yedik. golden önceki pozisyon olabilir.

geriye de koşamadı.
positionu hatirliyorum. bende saskin kaldim. nasil ya dedirten bir positiondu. sonra farkettim ki taylanmis normal geldi.

Taylan' ı çoktan sildim de bir pozisyonda topla dönüp üstelik 5-10 metre dripling yapması, sonra da iyi bir pas çıkarması karşısında yaşadığım şaşkınlık ve duygu yoğunluğuna değinmeden edemedim. Bu nasıl bir özgüven patlaması 'didim'... Sonrasında bildiğimiz özüne döndü elbette...

adam yine yediriyordu, acaip yerlerde acaip hataları var. her maçında tedirginlik yaşıyoruz. biz de insanız birader, olmaz yani. git anadolu'da oyna.

Üst Alt