# Ali Yavuz Kol - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Sanki bizimkilere 1.ligden teklif geldi bizimkiler hayır 2. lig'e yollayacağız dedi gibi konuşmayın arkadaşlar.
Eminim hepsine sorulmuştur belki bazıları kabul etmiştir ama anca yedek yaparız demiştir. Burada sürekli 11'de oynuyor. 30+ maç ilk 11 oynaması 1. lig'de yedek kalmasından daha iyidir.
Umarım 20+ gol atar orada ve kendini kanıtlayıp bir sezonda süper lig takımlarından birine kiralarız. Ordada yaparsa sonraki seneye gelir.

Chelsea Tammy Abraham ve Mason Monunt tam olana kadar sürekli bir yerlere kiralık gönderdi.

1 gol 1 asist yapmış

Oralara kiralanmasını bende doğru bulmadım,daha üst liglerde,zeminin,antreman şartlarının daha ağır olduğu takımlara kiralanması daha doğru olurdu açıkcası. Mesela hep demişimdir Hollanda 2ye bile versek gelişir

1 gol 1 asist yapmış

Oralara kiralanmasını bende doğru bulmadım,daha üst liglerde,zeminin,antreman şartlarının daha ağır olduğu takımlara kiralanması daha doğru olurdu açıkcası. Mesela hep demişimdir Hollanda 2ye bile versek gelişir

önemli olan oynamasi bence Recepi Westerlo'ya yolladik bir kez kadroya bile alinmadi

daha üst liglerde oynayabilirdi ama süre bulacaksa olumlu bence

umarim diger topcularimiz da forma sansi bulur, Metehan simdilik iyi gidiyor ama digerleri fazla forma sansi bulamadi

Kalin bileklerine rağmen cok teknik fizik gücü de çok iyi hizi da ortalamanin üzerinde takimda tutulabilirdi yani bizim görmediğimiz ne var anlamıyorum. Ben bu sene kenarda olur diye bekliyodum en azından.
Abi u takimla a takim arasi cok fark var. Halisaha temposuyla, mücadelesiyle oynaniyor alt yas maclari. Bence burada oynamasi onu daha iyi hazirlar bize. Bizde yedek kalmaktansa buralarda oynasin bu sezon

Sanki bizimkilere 1.ligden teklif geldi bizimkiler hayır 2. lig'e yollayacağız dedi gibi konuşmayın arkadaşlar.
Eminim hepsine sorulmuştur belki bazıları kabul etmiştir ama anca yedek yaparız demiştir. Burada sürekli 11'de oynuyor. 30+ maç ilk 11 oynaması 1. lig'de yedek kalmasından daha iyidir.
Umarım 20+ gol atar orada ve kendini kanıtlayıp bir sezonda süper lig takımlarından birine kiralarız. Ordada yaparsa sonraki seneye gelir.

Chelsea Tammy Abraham ve Mason Monunt tam olana kadar sürekli bir yerlere kiralık gönderdi.
Aynen dogru ornek bunlar heo oynamasi onemli

Üst Alt