#80 Murat Akça - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#80 Murat Akça

Cevap: #80 Murat Akça

Yetenekli olabilir, ama yetenegin A takimda yeterli olmadigini da biliyordur umarim. Fizigini acilen gelistirmek zorunda, hele Servet'ten sonra bu kadar siska defans oyuncusuna tahammül etmeyiz haberi olsun!:D

Stoper oyunucusunun çok maç oynaması lazım yetenekli olabilir ama tecrübe önemli buna en bariz örnek Servet tir.Bence bu sene kiralanıp devamlı oynaması lazım.

semih-murat ikilisi umarım bizi uzun senerl taşıyacaktır.

ikisini diğer stoperlerden ayıran kuşkusuz en büyük özellik topu iyi kullanmaları, dan dun oynamamaları.

oynayacaksa kalmasından yanayım murat'ın, yoksa oynayabileceği bir takıma kiralanabilir.

beylerbeyi veya gidip de oynayamadığı takımlar oyuncuya hiçbir şey katmıyor aksine güvenini zedeliyor.

Topu bence iyi oyuna sokuyor ayağına aldığında iyi olabilir,çok güveniyorum inşallah satılmaz !

Merak etme Murat.Bu Topik simdi cok sessiz ama ilerleyen zamanlarda en cok girdi yapilan topik olacak.Gelin renktaslar cevher yatiyor burda:) Gercekten yetenek var bu cocukta.

maalesef iyi degiller son jenerasyon herkesi burda gelecegin yıldızı yaptık işte rijkaard gordu kampta hepsi döküldü cok guvendigimiz yaser aydın mehmetguven erhan bunlar galatasarayda oynayamaz gercekci olalım hep burda yorum yazarım surekli o gelecegin yıldızı bu gelecegin yıldızı 2,ligden düşen beylerbeyinin oyuncularına nasıl gelecegin yıldızı diyebiliriz ardadan sonra hiç kimse cıkmadı dolu kadro dedigimiz kadronun içi boş bu kadar sakatlıklar oldugu takımımızda nasıl bu yedek oyuncular maclarda oynayıpda katkı saglayacaklar hasan şaş umit karan hakan şükür lincoln maalesef cok arayacagiz gol atamıyoruz pozisyonumuz yok kalitesiz takımları kampda zor yeniyoruz nolcak bilmiyorum

bakalım murat ve semih ne oalcak semihde sakatlanmakdan top oynayamıyo

Galatasaray futbol takımlarının en teknik savunma oyuncusudur kendisi. Savunmadan forvet'e asist yaptığını bile gördüm :)

Altyapılarda kaptanlık yaptı. Bir nevi doğuştan kaptan. :)

Yavaş yavaş A takımda maçlara çıkması lazım. Daha 19 yaşında olmasına rağmen bu yükü kaldırabilecek kapasitede.

O da bisey mi, kendi yari sahasindan Besiktas'a gol attigini gordum :) Daha once de yazmistim; uzerine dusulur, kendi de caba gosterirse Turk Popescu olur.

------Ufuk Ceylan-------

Ugur-Murat-Semih-Caner

----Emre-Arda-Berkin----

Keita--David Villa--Serdar

Kim bilir belki bir gun :)

O da bisey mi, kendi yari sahasindan Besiktas'a gol attigini gordum :) Daha once de yazmistim; uzerine dusulur, kendi de caba gosterirse Turk Popescu olur.

------Ufuk Ceylan-------

Ugur-Murat-Semih-Caner

----Emre-Arda-Berkin----

Keita--David Villa--Serdar

Kim bilir belki bir gun :)

Ben o kadronun biraz değişiğini yapmıştım. Yaş ortalaması 20.

-------Ufuk Ceylan------

Ugur--Murat--Semih--Caner

-------M.Topal--

----Barış-----E.Çolak

Berkin----------Serdar

-----Cem Sultan

Üst Alt