#80 Murat Akça | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#80 Murat Akça

profile_murat_b.jpg

80 MURAT AKÇA

Defans

Doğum Tarihi 1990-07-13

Doğum Yeri İstanbul

Oynadığı Takımlar

Geldiği Takım Galatasaray PAF

Giriş Yılı 2008

Boyu -

Kilosu -

Lakabı

Maalesef sakatlandı

Sağlık Raporu: Murat Akça

Profesyonel Futbol A Takımımız oyuncusu Murat Akça'nın dün ve bugün yapılan muayene ve tetkiklerinde sağ diz ön çapraz bağında ileri derecede kısmi yırtık tespit edilmiştir. Sağlık ekibimiz tarafından ameliyat öncesi ve ameliyata hazırlık amaçlı fizik tedavi ve egzersiz çalışmalarına başlanan Murat Akça'nın gelecek hafta çarşamba günü ameliyat edilmesi planlanmaktadır.

Galatasaray.org

eger kısmi yırtılma ise 1-1.5 aya doner

hatta iyi bakarlarsa daa once ben iki dizimde de

on cagraz bagını kopardım ve ameliyat oldum

sonra fizik tedavi ama kısmi yırtılmalara biraz

istiraatten sonra fizik tedavi veriyolar....

Cevap: # 80 Murat Akça

En kısa zamanda sahalara döner inşallah. Şans verilmesi durumunda Galtasaray defensının vazgeçilmezi olacağını düşünüyorum. Topu oyuna meira'dan daha iyi sokuyor.

Cevap: # 80 Murat Akça

Paf takım maçlarını izliyorumda rakipleri tespih boncuğu gibi ipe diziyor çok yetenekli bir oyuncu...!!!

Cevap: #80 Murat Akça

Murat, Semih'ten daha iyi aslında paf maçlarında izlediğim kadarıyla.Zaten Skibbe ona şans vermişti Ankaraspor maçında ama hata yapmıstı.Sakatlığı düzelince bakalım girebilecek mi kadroya.Bu sene geçti gelecek sezon ne olacak bakalım.

Eren Güngör genç yaşta milli takıma kadar yükseliyorsa Semih ve Murat'ta önce Galatasaray'da oynayıp bu basarıyı yakalayabilirler...

Murat, Semih'ten daha iyi aslında paf maçlarında izlediğim kadarıyla.Zaten Skibbe ona şans vermişti Ankaraspor maçında ama hata yapmıstı.Sakatlığı düzelince bakalım girebilecek mi kadroya.Bu sene geçti gelecek sezon ne olacak bakalım.

Eren Güngör genç yaşta milli takıma kadar yükseliyorsa Semih ve Murat'ta önce Galatasaray'da oynayıp bu basarıyı yakalayabilirler...

Murat, Semih'ten kesinkle daha iyi degildir.

ya buyu mu var neler oluyor, zanki haftalik degil artik gunluk sakatliklar oluyor gibi

insallah sagligina cabuk kavusur ve sahalara doner.

Üst Alt