#82 Aykut Erçetin


aykutercetin-b.jpg
1 AYKUT ERÇETİN

Kaleci
Doğum Tarihi 1982-09-14

Doğum Yeri Goppingen

Oynadığı Takımlar 2001-2003 Stuttgart (altyapı)

2003 Stuttgart II

Geldiği Takım Stuttgart

Giriş Yılı 2003

Boyu 187

Kilosu 80

Lakabı
 
Cevap: # 1 Aykut Erçetinşuan kulübün maddi durumunun kötü olmasının bile sorunlusu olan ağzıyla top tutsa bile güvenemeyeceğim bir oyuncu
 
Cevap: # 1 Aykut ErçetinGeçen yıl oynadığımız Sivas-Galatasaray maçında yaptığı hatalarla(!)gözdoldurmuştu.Steau maçında harakiri yaptık sayesinde.Aykut De Santics varken 40 yaşınadahi gelse yedek kalır.Çünkü Aykut kendini geliştiremiyor Mondragon gibi bir kalecidenöğreneceği o kadar şey varken o devamlı konuştu sonuç ortada.De Santics'ten birşeyöğreniyor mu sanmam.İlk geldiğinde adamla tokalaşmamış bile.Aykut Anadolu kulüplerinekaleci olur ancak Orkun'u kesemeyen kaleci kalitesini göstermiştir.Aykut hiçbir şekilde DeSantics'i kesemez onu aşsa Orkun'u kesemez.Eğer bir sıralama yapılsa 1. kaleci DeSantics, 2.kaleci Orkun, 3. kaleci Aykut olur acı ama gerçek.
 
Cevap: # 1 Aykut ErçetinGeçen yıl oynadığımız Sivas-Galatasaray maçında yaptığı hatalarla(!)gözdoldurmuştu.Steau maçında harakiri yaptık sayesinde.Aykut De Santics varken 40 yaşınadahi gelse yedek kalır.Çünkü Aykut kendini geliştiremiyor Mondragon gibi bir kalecidenöğreneceği o kadar şey varken o devamlı konuştu sonuç ortada.De Santics'ten birşeyöğreniyor mu sanmam.İlk geldiğinde adamla tokalaşmamış bile.Aykut Anadolu kulüplerinekaleci olur ancak Orkun'u kesemeyen kaleci kalitesini göstermiştir.Aykut hiçbir şekilde DeSantics'i kesemez onu aşsa Orkun'u kesemez.Eğer bir sıralama yapılsa 1. kaleci DeSantics, 2.kaleci Orkun, 3. kaleci Aykut olur acı ama gerçek.Bu sana görünen cephe!
 
Cevap: # 1 Aykut ErçetinAykut yan toplarda tam bir facia ve kendine olan aşırı özgüveni takımı bazen yakıyor. Volkan la çok benziyorlar.Aykut=Volkan( Aykut un ondan tek fazlası karakteri)
 
Üst Alt