#82 Aykut Erçetin - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#82 Aykut Erçetin

Yaptığı kurtarış müthişti. Aykut zaten refleksleri iyi olan bir kaleci. İstikrarlı olabilseydi Mondragon'dan sonra esas kalecimiz olurdu.

Şansa bala kurtarış yaptı. Normal bir kaleci öyle bir topta kalesini hafif terk eder açıyı kapatmak için. Aykut kalesinde bekledi kendi solu bomboş kaldı. İyi bir futbolcu ayak içi plase ile uzak köşeye gönderebilirdi.

Şansa bala kurtarış yaptı. Normal bir kaleci öyle bir topta kalesini hafif terk eder açıyı kapatmak için. Aykut kalesinde bekledi kendi solu bomboş kaldı. İyi bir futbolcu ayak içi plase ile uzak köşeye gönderebilirdi.

Muslera kurtarsa vay anasına nasıl kurtardı derdiniz. Bazı futbolcular ne yapsa yaranamıyor taraftara. Ben Aykut'u eskiden de izlemiş biriyim. Kaleci refleksi olarak ayı Volkan'dan falan farkı yok. Tek sorunu istikrar.

Muslera kurtarsa vay anasına nasıl kurtardı derdiniz. Bazı futbolcular ne yapsa yaranamıyor taraftara. Ben Aykut'u eskiden de izlemiş biriyim. Kaleci refleksi olarak ayı Volkan'dan falan farkı yok. Tek sorunu istikrar.

Aykut çok boş bir kaleci üstüne bir top geldi diye kahraman mı oldu şimdi. Söylediklerin boş laf madem bu kadar iyi niye kulüpsüzdü ?

Aykut çok boş bir kaleci üstüne bir top geldi diye kahraman mı oldu şimdi. Söylediklerin boş laf madem bu kadar iyi niye kulüpsüzdü ?

Kahraman mı dedim? Ayrıca aç eski sayfalarda yazdıklarımı oku. Aykut geri geldiğinde en çok kızanlardan biriydim. Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama ben çocukluğumdan beri Aykut'u baya izlemiş biriyim. Oynadığı maçları bul izle istersen. Abuk subuk hatalar yaptığı zamanlarda oldu ama kurtardığı maçlarda az değil. Özellikle teknik direktörsüz şampiyon olduğumuz sezon. Niye boşta kaldığını bana sorma. Ben menejeri değilim Aykut'un.

Kahraman mı dedim? Ayrıca aç eski sayfalarda yazdıklarımı oku. Aykut geri geldiğinde en çok kızanlardan biriydim. Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama ben çocukluğumdan beri Aykut'u baya izlemiş biriyim. Oynadığı maçları bul izle istersen. Abuk subuk hatalar yaptığı zamanlarda oldu ama kurtardığı maçlarda az değil. Özellikle teknik direktörsüz şampiyon olduğumuz sezon. Niye boşta kaldığını bana sorma. Men menejeri değilim Aykut'un.

15

Aykut'un tek eksiği yan toplardı oynadığı dönemde kötü bir kaleci değil yedek olarak otursun klübede Aykut'dan iyi yedek kalecimi bulacaz 6 dilde biliyo oyuncularla iletişimi müthiş bide yedek kaleciye para mı verecez elde süper ligin yedek olarak en iyi Türk kalecileri var Ufuk ve Aykut, Onur Kıvrak'ımı koyacaz klübeye yapmayın Allah aşkına hem adam artık koltuğunu da ezberlemiş fiziki bir bağ kurmuş abi büyük takımın yedek kalecisi Tecrübeli kaşar kaleci olacak Aykut gibi Eray'ı koyduk gördük ne olduğunu geleni alıyo gideni alıyo :D

Üst Alt