#87 Robinson Zapata - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#87 Robinson Zapata

Cevap: #87 Robinson Zapata

Pek umudum yok ama karakterli bir insan olduğunu hatırlattı bize. Maç sonrasında soyunma odası girişine inmiş ve Ufuk'u bekliyordu,Ufuk'u aldı teselli etti. Daha geleli bir hafta olmuş biri için müthiş bir karakter ve tecrübe göstergesi.Umarım başarılı olur.

zapatar.jpg

Lincoln'ü aratmaz.Çok iyi no-look atlar toplara.

Tribünde çok iyi bir performans sergiledi..

Üzerine gelen topları çıkardı..

Taraftardan atılan şişeleri mükemmel reflexlerle çıkardı..

bu kaleci bizim totenhamda ki gomez imiz olur cok deli bir kalecidir taraftarlarımız cok sevicek bu kaleciyi...

Bu kadar yaşlı oyuncuları transfer etmemeliyiz. En azından marka oyuncular gelmeli, illa ki yaşlı olacaksa.

kalecinin yaşlısı makbuldür van der sar 40 yaşında utanmasa hala oynuyacak biz burda 32 lik adama yaşlı diyoruz çoluk çoçuklarıda gördük, rahat 5 sene görür bizde sağlam kalecidir kendisi hafif mondragon'a benzer yanları var ama onun kalibresinde değil tabi ama çok delikanlı adamdır tesbihini elinden hiç düşürmez..

Hafta sonu birde bu izleyem , ufuk ve aykuttan daha kötü olacagini sanmiyorum , sonucta adam tecrübelidir kac sampiyon ligi macina ckmisligi var, yan toplarda disari cikmakta zamanlaman hatalari yapmaz diye düsünüyorum .

kalecinin yaşlısı makbuldür van der sar 40 yaşında utanmasa hala oynuyacak biz burda 32 lik adama yaşlı diyoruz çoluk çoçuklarıda gördük, rahat 5 sene görür bizde sağlam kalecidir kendisi hafif mondragon'a benzer yanları var ama onun kalibresinde değil tabi ama çok delikanlı adamdır tesbihini elinden hiç düşürmez..

kalecinin yaşlısı değil, kalitelisi makbuldür

van der sar kaliteli olduğu için isterse 50'ye kadar oynasın

Ufuk > Zapata

Tartışmasız hem de.

Böyle yabancı kaleci oynatacağına oynat Ufuk'u oynat Aykut'u daha iyi. Bu ne lan öyle.

Üst Alt