#87 Robinson Zapata - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#87 Robinson Zapata

Cevap: #87 Robinson Zapata

Son 10 yıldır kaleci kalitemiz sürekli düşüyor. Taffarel > Mondragon > De Sanctis > Leo Franco ben Zapata dan pek birşey beklemiyorum Leo dan fazlasını veremicek bence sezon sonu iyi kaleci şart. Bi kerede kalede 4-5 milyom euro bonservis harcayalım bakalım nolcak Lütfen...

Bence Zapatanın alınması Ufuğu geliştirme yönünde bir taktik olsa gerek şuan aralarında kalite olarak tecrübe dışında bir fark yok diğer transferlerede bakarsanız alınan oyuncular iktisat ta ''ikame mal'' diye geçer birbirinin yerine geçebilecek oyuncular ve arada kalite farkı çok az.

Bence Zapatanın alınması Ufuğu geliştirme yönünde bir taktik olsa gerek şuan aralarında kalite olarak tecrübe dışında bir fark yok diğer transferlerede bakarsanız alınan oyuncular iktisat ta ''ikame mal'' diye geçer birbirinin yerine geçebilecek oyuncular ve arada kalite farkı çok az.

Ekonomi derslerim aklıma geldi lan birden bi' tuhaf oldum :asd: ohş..

Zapata'ya verecekleri paraya Taffarel'i kaleci antrenörü yapsınlar o zaman..

Ne saçma bir mantığın var ya..

Bence boşuna aldık Zapata'yı. Ufuk ile Aykut yarım sezon idare ederdi, sezon sonunda da çok daha kalite bir kaleci alırdık. Umarım yanılırım da, Zapata iyi bir kaleci çıkar.

değil 3-4, 7-8 versen yine gelmez. menajerlilk oyunlarıya gerçek hayat farklı ne yazıkki

O dedigini oyunları oynamıyorum, ama Rus ve Balkan ülkelerinde Galatasaray hala bir efsanedir. Sezon sonu CL'ye kalırsa takım, tatmin edici bir ücretle pasa pasa gelir. Tabi olurda bir Avrupa devi hem araya girip hemde esit miktarda veya daha fazla bir ücret teklif etmezse.

O dedigini oyunları oynamıyorum, ama Rus ve Balkan ülkelerinde Galatasaray hala bir efsanedir. Sezon sonu CL'ye kalırsa takım, tatmin edici bir ücretle pasa pasa gelir. Tabi olurda bir Avrupa devi hem araya girip hemde esit miktarda veya daha fazla bir ücret teklif etmezse.

Manchester'ın vs. istediği biliniyor Akinfeev'i. Yalan olur o iş.

Üst Alt