#88 Muğdat Çelik - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Semih'in, Ahmet'in 1m € civarı yıllık aldığı yerde 2m TL'ye oynuyor Muğdat. Yerine altyapıdan birini koyacaksak tamam ama kalmasının da bir zararı yok. Türkiye Kupası'nda falan oynuyor işte adam. Beklentiniz nedir tam olarak o önemli.

Bu adami elestirenleri biraz insafli olmaya davet etmek istiyorum bir kez daha. Aldigi para devenin yaninda kulak diyebilecegimiz bir ücret. Yetenekleri kisitli olabilir ama her zaman elinden gelenin en iyisini yapmistir. Elde avucta harcayacak para olmadigi icin 1 yilligina alinmis bir cengaverdir. Yolun acik olsun Kraldat. Güzel insan :)

İlginçtir ben beğeniyorum Muğdat'ı. Sahada nerede duracağını biliyor, kanat özellikli olduğu için sahte 9 da olsa deplase oluyor, driplingi var, anlamsız bir şekilde top saklama becerisi var, gol yollarına yakın. Türkiye'de günün futbol piyasasında neredeyse bedavaya oynayan böyle bir adam bulabiliyorsak ne ala ama ben bu yıl bugün madalya alan çok oyuncudan, çok daha az silik gördüm Muğdat'ı. İlk yarıda Malatya'da takım tel tel dökülürken yine %100'lük penaltısı verilmeyen, hiç yoktan 1-2 karambol yaratan bu yiğidimizdi. Heralde adam pek simaen beğenilmediği, dat diri dat dat olduğu için boklanıyor ama ben gayet memnunum kendisinin bu seneki performansından. Açıkcası ilk Akhisar'dan geldiği anda beklediğim performanstan çok daha iyi bir seviyedeydi. Hatta ilk beklentilerime göre Ömer Bayram'la tamamen ters yönde bir gelişim izlediler. Zaten yerli oyuncu bulamıyoruz, Ali Yavuz'la birlikte santraforu yedeklesin işte. Bugünkü kurdan 300.000 euro'ya oynuyor adam, altyapı oyuncusu 1 sene top oynayıp es kaza 5 gol atsa, 2. yıl ona da bundan çok daha azını vermeyeceğiz nasılsa.

Üst Alt