#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 241 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir bildiği olmadığı açık bence

Daha dişli bir takıma karşı oynasın, ondan sonra yorumlayalım. Bayılıyorum sizin şu skora göre yorumlarınıza. Rakip ligin en kötü takımlarından biriydi, Ertuğrul Sağlam bu senenin en kötü teknik direktörlerinden biri. Hocasız çıktığımız maçı elimizi kolumuzu sallaya sallaya kazandık bilmem farkettiniz mi ?

Daha dişli bir takıma karşı oynasın, ondan sonra yorumlayalım. Bayılıyorum sizin şu skora göre yorumlarınıza. Rakip ligin en kötü takımlarından biriydi, Ertuğrul Sağlam bu senenin en kötü teknik direktörlerinden biri. Hocasız çıktığımız maçı elimizi kolumuzu sallaya sallaya kazandık bilmem farkettiniz mi ?

Bayılmana gerek yok, hiçbir şey yapmasa takımda şut atmayı bilen tek oyuncu. İlk golü atamasak yine kabız bir maç izleyecektik.

terim oynatmıyorsa bi bildiği vardır dimi arkadaşlar, aksini söyleyenleri düşman ilan ediniz lütfen

gördükki feghouli bi işe yaramıyor sinan gümüşle devam imparator

Övme ve yerme arası uçurum var
Sinan kanat değildir
Feghouli kanat oyunlarını bilen orta saha özellikleri de olan bir oyuncudur
Yeterli mi daha iyi olması lazım
Sinanın kaleye yakın olması önemli ama lakayıt maalesef ciddiyetsiz

Ben 5 dakikalık oyuncu değilim, sürekli oynamalıyım demiş. Bir de orta sahada oynamak yönünde iyi şeyler söylemiş, en kilit nokta kontratını tamamlamak istiyormuş.

Açıkçası kendisinin kanat performansını beğenmemiştim, orta saha da oynaması ise zorunlu şu durumda. Zira Feghouli gibi ters kanata topu hızlıca çevirecek oyuncumuz yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt