#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 265 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlik yazmistim ve futbol da zaten anlik bir oyundur. Terim pek sevmiyor bu tarz adami fiziği düzgün olsada. Bu bir tercih saygı duyarım.
sevmiyor olsa geçen sene geldiğinde de oynatmazdı. o zamanda fiziği kötüydü ve götüde büyüktü.

sezon sonlarına doğru performansı düştü feghoulinin. yaz kampındada full vardı ve zayıflamış gibi duruyordu fotolarda ama götü yine büyüktü adamın. sonuç olarak fegh muhtemelen gomisle al-hilale satılacaktı iyi paraya. çünkü o zamanlar gomis-fegh paketine 14milyon € gibi rakam konuşuluyordu. terim transfer yapılabilmesi için satılsın talimatı verilsede fegh bizde kazandığı yüksek olduğundan arap takımı az verdiğinden gitmek istememiş belli CL'de oynamak istiyorum diyodu. ama hazırlık maçları ve ligin ilk maçlarında hiçbir etki gösteremedi hocada sinana şans verdi. ayrıca hocaya el hareketi yaptığıda doğruymuş sonradan anladık. mobbing uygulanmasında da haklıydı bence teknik ekip. ama nerden bilebilirlerdi ki takımın yarısı sakatlanacak ve cezalı olacak. terimin şansızlığıydı buda

fegh.jpg

Sergen bizim sağ kanatta 7 gol 10 asistle oynayacaksa gelsin yarın oynasın zaten. Bu arada kesinlikle ortada devam etmeli, kanatta adam kovalatmak gereksiz olur. Takımda şut atabilen ve oyun zekası yüksek tek oyuncu. Oyun içinde dinç tutmamız lazım. Zaten ortada da baya koşuyor.
Katılıyorum. Ancak Belhanda geldikten sonra ki diziliş nasıl olacak?

hemen 2 maçta kral yaptınız adamı bi durun bakalım istikrar sağlayabilecek mi?fegh kaliteli bir futbolcu ancak daha verimli olması ve aldığı paranın hakkını vermesi lazım.En az bi 10 maç daha bu seviyede oynaması gerekir ki hocanın kararınında ne derece haklı olduğunu anlayabilelim.

zaten kraldı bubba

ft delisinin hışmına uğramasaydı bi sorunu yoktu ki.

bu arada, NE!? hocanın kararında ne derece haklı olduğu mu. hoCANIN KARARI MI. HOCA MI.

3 maçtır çok iyi oynuyor, tam da ihtiyacımız olan zamanda çabası takdir edilesi. Ama yedek kaldığı veya beklentiyi veremediği dönemleri telafi edip istikrar sağlaması lazım. Eğer istikrarlı olacaksa bu yaşta bu isimde bir futbolcu satılmamalı 10+ teklif gelmedikçe. Yok birkaç maç sahneye çıkayım yine yatayım yaparsa yolu açık olsun

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu çöplük mesaj senin değil mi? Mevzu zaten senin hocanın sıvacılığını yapman. İstatistik ortada , bu adamı değerlendiremeyen hocaya değil de kime sallayacak ? Yazın da çoğu kişi umutluydu Feghouli'den , kupa finalinde de gayet iyi oynadı ve sonra hoca sildi adamı. Yazın satılsın diye yalvaran görmedim. Feghouli konusunda bir numaralı suçlunun hoca olduğunu kabullenin. Takıntı yaptı işte, yapmadığı iş sanki.
Öyle lanlı lunlu konuşma ağzına biber sürerim senin.

Tamam attığım mesajla şuan ki görüşümün arasında fark olduğunu mu idda ediyosun algılayamadın galiba ? Yine aynı şeyi sölüyorum bak siz değil miydiniz satılsın diyen diye ? Bu konudaki bütün mesajlarıma kefilim.

Hoca sıvacılığı dediğin şey,Fatih Terim gittikten sonra saçma sapan teknik direktörlere verdiğimiz milyonlarca euro tazminat içimi acıtmaksa evet en büyük sıvacısı benim.. Hamza gibi köylüler gelip ağzımıza sıçacaksa hocanın en büyük sıvacısı olmaktan gurur duyarım.

Sanki hoca gitse Kloop,Guardiola kapımızda bekliyor olacak. Prandelliye ne şiirler yazıldı,Mancini atkı taksın diye 4 gözle bekleyenler vardı,Tudor antreman yaptırıyor diye orgazm olanlar vardı. Riekerinkle neler neler yapacaktık güya :) Galatasaraya gelmiş geçmiş en önemli teknik direktör Fatih Terimdir ileride çocuklarıma anlatacağım sayılı efsanelerden biridir futbol camiası içinde bulundukçada artık yol ayrımı olmaması gerektiğini düşünüyorum.

İnsanlar salak değil gotunu kaldıramadığı yürürken sakatlandigini biliyoruz zaten başlık o günlere ait postlarla dolu
Fegholui ilk defa bu kadar fit ve diri diri olan halinin bu kadar etki edeceğini transfer dönemi tutulan nobetten belli oluyordu ondan beklentilerin bu kadar yüksek olduğunun
Oyuncu kalitesi olarak fegholui belhanda mariano dur bu takımda
Köpek gibi rakibi boğan Başakşehir e böyle oyuncularla üstünlük kurarsin seni isirmasina izin vermezsin

Galatasaray Düşmanlarının .........

Tamam attığım mesajla şuan ki görüşümün arasında fark olduğunu mu idda ediyosun algılayamadın galiba ? Yine aynı şeyi sölüyorum bak siz değil miydiniz satılsın diyen diye ? Bu konudaki bütün mesajlarıma kefilim.

Hoca sıvacılığı dediğin şey,Fatih Terim gittikten sonra saçma sapan teknik direktörlere verdiğimiz milyonlarca euro tazminat içimi acıtmaksa evet en büyük sıvacısı benim.. Hamza gibi köylüler gelip ağzımıza sıçacaksa hocanın en büyük sıvacısı olmaktan gurur duyarım.

Sanki hoca gitse Kloop,Guardiola kapımızda bekliyor olacak. Prandelliye ne şiirler yazıldı,Mancini atkı taksın diye 4 gözle bekleyenler vardı,Tudor antreman yaptırıyor diye orgazm olanlar vardı. Riekerinkle neler neler yapacaktık güya :) Galatasaraya gelmiş geçmiş en önemli teknik direktör Fatih Terimdir ileride çocuklarıma anlatacağım sayılı efsanelerden biridir futbol camiası içinde bulundukçada artık yol ayrımı olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Fatih Terim gitsin diyen yok. Eleştiri yapanların çoğu da aynı kanıda. Takıntılarına son vermesini istiyoruz , Felipe mevzuunu forumdan hatırlayacak bir dolu adam vardır. Yıllarca bu şekilde taktığı futbolcular oldu. İnsanların hocaya tepki göstermesini eleştirecek ne var burada ? Elinde böyle bir futbolcu varsa yararlanacaksın , hocanın takıntıları yüzünden yıllık 4 milyon alan , takımda beyne sahip 2-3 adamdan birinden resmen yararlanamadık yarım sezon. Herkes hocaya sallıyor ve sallamakta da haklılar. Deal with it.

beranda kanatta daha iyi oynamaya başlamıştı. eee fegulide ortada daha iyi oynuyor.
o halde no.10 döndüğünde feguli kesilir.

Fatih Terim gitsin diyen yok. Eleştiri yapanların çoğu da aynı kanıda. Takıntılarına son vermesini istiyoruz , Felipe mevzuunu forumdan hatırlayacak bir dolu adam vardır. Yıllarca bu şekilde taktığı futbolcular oldu. İnsanların hocaya tepki göstermesini eleştirecek ne var burada ? Elinde böyle bir futbolcu varsa yararlanacaksın , hocanın takıntıları yüzünden yıllık 4 milyon alan , takımda beyne sahip 2-3 adamdan birinden resmen yararlanamadık yarım sezon. Herkes hocaya sallıyor ve sallamakta da haklılar. Deal with it.

Eleştiri yapıcı olduktan sonra zaten olmalı. Eleştiri güzel bir şeydir,negatif yorumlanacak değil.

Ancak burda özellikle bazı konularda dikkat edersen eleştiri düzeyleri sınırları aşıp başka boyutlara taşınıyor

Muslera

Nagatomo-Ozan-Serdar-Linnes
Fernando-Ndiaye
Feghouli-Emre-Belhanda
Forvet

Ne dersiniz dostlar bence bu diziliş ligde bizi rahat rahat götürür

Geldiğinde iddialı biçimde; Ligin en iyi oyuncusu olacak demiştim. Ancak beni büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Son 1 aydır ise adeta beklediğime yakın oynamaya başladı.

İkinci yarı iyi bir golcü ile bizi çok başka seviyeye çıkarabilir. 28 yaşında bu seviyede oyuncu çok az geliyor bizim ülkeye. Umarım bu performansı sürer.

Fernando Ndiaye bitik
Emre sakatlıktan nasıl döner belirsiz
Hadi Emre neyse orta sahaya 2 sağlam adam şart aslında kanatlarda yetersiz ama forvet de lazım ondan sıra gelmez.

Şu atakta olan birinin bitik olduğuna inanmıyorum ama aşırı formsuz. Her ne kadar kötü oynasada adamın bir futbol zekası var. Onsuz maçlarımızı da çok iyi hatırlıyorum. Aynı belhanda da olduğu gibi geri dönse diye bekledik. Ndiaye konusunda dün beğenilmemiş ama ataklar neredeyse onun sayesinde oldu dün ilerdeki kazma golü atabilseydi 1 penaltı,1 asistle maçı bitirecekti belki de maçın yıldızı olacaktı. Ama anlık hareket ediyorlar maçın geneline bakmıyorlar. Ama sorsan maçı izlemişler o pas hatası yapmış bu pas hatası yapmış. Bunların yerine oyuncu bulamazsın mecbur muhtaçsın. Ki kötü oyuncu değiller asla. İlerde sağlam bir forvetle çok daha iyi iş yapabilirler.

Bitik olduğuna inanmıyorum ama aşırı formsuz. Her ne kadar kötü oynasada adamın bir futbol zekası var. Onsuz maçlarımızı da çok iyi hatırlıyorum. Aynı belhanda da olduğu gibi geri dönse diye bekledik. Ndiaye konusunda dün beğenilmemiş ama ataklar neredeyse onun sayesinde oldu dün ilerdeki kazma golü atabilseydi 1 penaltı,1 asistle maçı bitirecekti belki de maçın yıldızı olacaktı. Ama anlık hareket ediyorlar maçın geneline bakmıyorlar. Ama sorsan maçı izlemişler o pas hatası yapmış bu pas hatası yapmış. Bunların yerine oyuncu bulamazsın mecbur muhtaçsın. Ki kötü oyuncu değiller asla. İlerde sağlam bir forvetle çok daha iyi iş yapabilirler.

Ben beğenmiyorum ikisini de rakip elini kolunu sallayarak geliyorsa senin orta saha kötüdür yediğimiz golde topu kaybeden Ndiaye şuta izin veren Fernando daha ne diyim ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt