#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 274 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tumblr_plzkny4jmu1rkzph0_400.gif

Bakma sen onlara aslan parçası , o attığın akıl dolu golü kaçırsan herkes seni gömmeye gelirdi.

Ama tebrik mesajı bile yok , bu forum bu kadar. Tebrik ederim.

Genel olarak oyun içerisinde çok beğenmedim bu maç onu özellikle ilk yarıda çok aşırı hata yaptı. Ama hiçbir zaman kazanma arzusundan şüphe etmem bugün takımda kazanmayı isteyen sadece 3 oyuncu vardı Marcao&Feghouli ve ne kadar hata yapsa da Belhanda geri kalan oyuncuların çok umurunda değildi kazanıp kazanmamak. Attığı gol güzeldi özellikle daha maçın başında Mariano 'yu kaybetmek çok kötü etkiledi onu da Linnes 'de bu maç ne ofansta var olabildi ne defansta bu da Feghouli 'yi etkilemiştir diye düşünüyorum

Ne olursa olsun Feghouli 'den daha fazlasını beklerim, inşallah Trabzon maçında bambaşka bir Feghouli olur sahada. Çünkü inanıyorum iyi bir Feghouli bu ligde tek başına maç aldırabilecek bir oyuncu

Beşhandayı kes bunu ortaya çek sağa marianoyu koy daha iyi. En azından hem ortadan hem sağ kanattan hücum opsiyonlarımız olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt