#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
açıkçası hayretler içerisindeyim , açıklanan sakatlığı baya ciddiydi .grade 2 yaralanma ve hematom denmişti ki fernando olsa sezonu kapatırdı mesela.

ya sağlık raporlarında bir tutarsızlık var yada etkin tedaviye çok hızlı cevap verdi.ne olursa olsun ağrı ile oynadığına eminim , belki de iğneyle.
fedakarlık yaptığına ve elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştığına hiç şüphe yok.

keşke yıllık ücreti daha az olsaydı , şu haliyle satılması bence çok daha iyi olur galatasaray'ın bütçesi için.

açıkçası hayretler içerisindeyim , açıklanan sakatlığı baya ciddiydi .grade 2 yaralanma ve hematom denmişti ki fernando olsa sezonu kapatırdı mesela.

ya sağlık raporlarında bir tutarsızlık var yada etkin tedaviye çok hızlı cevap verdi.ne olursa olsun ağrı ile oynadığına eminim , belki de iğneyle.
fedakarlık yaptığına ve elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştığına hiç şüphe yok.

keşke yıllık ücreti daha az olsaydı , şu haliyle satılması bence çok daha iyi olur galatasaray'ın bütçesi için.
Etkin tedaviye cok hizli cvp verdi drum
Biraz tip gundemi takip eden herkes bunu bilir @Mustafa Canaslan drum bana hak verecektir

Maasi 1 milyon düsük ve sözlesmssi 1 sene daha kisa olsa kalsin derdim. Ama bu performansi sonra ve yasina bakarsak, bence sezon sonu onu satmak en mantikli sey.

Son 5 macta böyle devam yaparsa, Feghouli ve Belhandayi toplam rahat 20 milyona araplara satmayi becermeliyiz.

bilen bilir, kendisi geldiğinde ligin en iyi oyuncusu olur diyordum. Ben çok iddialı konuşmayı sevmem ama özellikle Valencia döneminde yaptıkları hayranlık uyandırıcıydı. Ancak geçen sene gerek kamp yapmaması, gerek ceza alması, gerek başka sebeplerle neredeyse hiç faydalanamadık.

Bu sene özellikle Ekim ayından sonra adeta sazı eline aldı ve çok başka oynuyor. Fizik olarak beklenen seviyeye ulaştı ve kalitesi ortaya çıktı.

Aslında dediğime de geldik şu anda. Ligin en iyisi kim dersek, çoğu kişi Soso'nun adını verir.

Kap'da öyle bir açıklama yok ama o tarz haberler fazla.

Cenk Ergün ve Dursun o ara saçma sapan bonuslar falan dağıtıyorlardı.

Böyle salak bir madde de koydurmuş olabilirler. Dursun'dan her şey beklenir.

Wesley Sneijder başlığı gibi efsane bir başlık Feghouli’ninki de.
İki başlığın da büyük çoğunluğu akıllı ve kaliteli futbolcunun önemini anlamayan futbol cahili ergenlerle dolu.

Iyi topcu yaşda hala genç sayılır 15 veren olursa hayrını görsünler sneijder, podolski gibi 3 kurusa veya bedavaya gidecekse zaten kalsın.
Zeki+yetenekli futbolcu= şampiyonluk mücadelesi

İlk yarı hakkında ki düşüncelerimi açık yüreklilikle her daim dile getirmiştim. Şurada ilk yarı arkasında duran bir elin parmağını geçmez. İlk yarı oynatılmaması neredeyse şampiyonluğumuza mal olacaktı. Feghouli benim için sezonun oyuncusu olmuştur. Aldığı yüksek ücrete rağmen kalitesini yansıtmış ve gereğini yapmıştır.

Uzulerek soylemek zorundayim 1 Nwakaeme degil
ff489f460731bb5d775b60cd6f6f5c703fa9c14f.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt