#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 331 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim transferini günlerce (hatırladığım kadarıyla 23 gün) beklediğimiz Feghouli işte tam olarak bu.

Ligin 2. yarısından itibaren gerçek Feghouli'yi izledik. Gerçekten tam uyum sağlayamadı galiba bize dediğim anda sezonu aldı götürdü...

Kalitesini falan hiçbir zaman sorgulamadım ama uyum sağlayamadığı da ayrı bir gerçekti.

Gidecek kalacak tartışmaları arasında şu gelinen nokta muazzam. Zaten bunu ancak üst düzey kalitesinde bir oyuncu başarabilirdi.

Aynen devam Habibi seviyoruz seni :hat:
Uyumadan ziyade adam arda gibi bittikti.

İngiltere'de Sakatlığı olsun, Burnout sendromuda mevcuttu sanki.

Bu tür düşüşten tekrar üst seviyeye çıkmak hiç kolay olmuyor açıkçası.

Astronomik bir teklif gelmedikce (15+) Feghouli takimda kalir. Ki böyle olmali, kilit oyunculari takimda tutmak gerekir yoksa uzun vadede basari imkansiz. Mesala Ben Ozanin satinmasina hala cok amatorce buluyorum, büyuk takimsan buna karsi cikip iki sene sonra 4 katina satarsin. Umarim Marcao/Luyindama gibi Adamalarda bu hatayi yapamayiz.

D7BBCGGW4AIDF-u.jpg

göztepe deplasmanında atığımız tek golde mariano ile beraber golü hazırladı.
Alanya deplasmanında tek golü attı.
Kasımpaşa deplasmanında 3 gol attı.
Bursa deplasmanında öne geçiren golü attı.
Fenerbahçe deplasmanında asist yaptı.
Rize deplasmanında 1 gol 1 asist yaptı.

6 deplasman birbirinden kritik 6 gol ve 2 asist..Kanat oyuncusu bir de bu adam..

8 deplasmanın 6 tanesinde direk skora katkı yapmış.

Yetenekli adam bulunur da takımı bu kadar sahiplenecek,deplasmanlarda sinmeyecek,maç alacak adam zor bulunur.

Taraftar tarafından inanılmaz seviliyor,seneye ş.liginde oynayacak...Kesinlikle takımda kalmalı çok ararız.

Saat suan burada 4.. Sahuru yeni yaptik.. Milyonlarca insan suan huzurlu bir sekilde uyku cekistirirken ben ise yine sana hayallerimde yer verdim ey sevgili.

göztepe deplasmanında atığımız tek golde mariano ile beraber golü hazırladı.
Alanya deplasmanında tek golü attı.
Kasımpaşa deplasmanında 3 gol attı.
Bursa deplasmanında öne geçiren golü attı.
Fenerbahçe deplasmanında asist yaptı.
Rize deplasmanında 1 gol 1 asist yaptı.

6 deplasman birbirinden kritik 6 gol ve 2 asist..Kanat oyuncusu bir de bu adam..

8 deplasmanın 6 tanesinde direk skora katkı yapmış.

Yetenekli adam bulunur da takımı bu kadar sahiplenecek,deplasmanlarda sinmeyecek,maç alacak adam zor bulunur.

Taraftar tarafından inanılmaz seviliyor,seneye ş.liginde oynayacak...Kesinlikle takımda kalmalı çok ararız.

Erzurumu nasıl unutursun???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt