#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 342 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
derhal takıma dön ve şu babele asist yapmaya başla

fiorentina maçında cagneyle buluşturmak niyetiyle yaptığın ortalar tam da babelin gol yapacağı noktalara düşüyordu zaten

1527. kez yazmakta bir beis görmüyorum, bu adamın yeri 10 numara. Ligdeki en iyi 10 numara hatta.

Yapısal bir ağırlığı var ama 39 yaşındaki Emre 60 dakika oynayabiliyorsa senin de 80 dakika ayakta kalman gerek Soficim. Fizik kondisyon çalışmalarını 2 tık arttırmalı.

Bu sene de şampiyon yapacak. Hazır olmamasına rağmen 60-70 dk gayet iyiydi. Sağ kanatta forvet arkasına göre çok daha etkili bu arada. Kanadı half space'i kullanarak Mariano ile daha etkin hale getiriyor. Emre ile beraber oynadığında Emre'yi forvet arkasında serbest kullanmak daha doğru olur sanırım.

Beni göt eden tek topçu 17/18 sezonundan sonra diğer kampa kilo fazlası ile katılmıştı ve delirmiştim eski sayfalarda görebilirsiniz. Sezon içinde de deli etmişti. Bir bok olmaz bundan diyordum. Ama ne olduysa artık gururuna mı yediremedi bilemiyorum kayseri maçında yerine oynayacağı adamı görünce son bir şans istiyorum dedi Allaha şükür ki çok ta iyi değerlendirdi. Yıldız kategorisinde bir topçu şuan. Dün de bunu hissettirdi. Aldığı maaş helali hoştur

Mesajlarım ektedir rezil kilo vermemiş halleri beni deli ettirtmişti.
biz tüm sezonu boyunca seni savunalım. Kilo fazlası var, sakat, kamp görmemiş o yüzden formsuz diyelim. Sen tatilde kilo fazlalığını atmamış ol. İnşallah bizim gözümüz yanılıyordur. Carole bile daha fit senden. Şu kilo fazlalığını umarım kamp dönemi verirsin. Ve sezona Valencia feghoulisi gibi girersin. Yoksa elimizde patlayacak. 4milyon maaş kimse vermez feghouliye.
Bari lig seviyesi 3.lig olan takımına karşı iyi oyna ptt de bile değil
Korkuyorum öyle bir rakibe karşı bile etkisiz oynayacak diye. Bu adamda bir doymuşluk var
Mental olarak kendini toplamalı 35yaşındaki kanat topçuları gibi tekniğiyle oynuyor sadece. Bu sezon adam oldu oldu yoksa elimizde patlayacak

Geçen yıl kamp yemedi kiloluydu falan dedik de daha da kötüye gitti adam şu ana kadar

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Less

SM-T280 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hep dedik bu herif bir futbolcu eskisi bitik ve oynadığı futbolun parasal karşılığı yıllık 100 bin euro bile değilken korkunç büyük paralar alıyor. bu herif bir an önce kadro dışı bırakılıp öncelikle aldığı maç başlarından kurtulmalıyız sonrada bundan bonservis falan istemeden acilen deh etmenin yolunu bulmalıyız keza önümüzdeki 4 yılda güncel kurdan 90 trilyon tl bu futbolcu eskisine ödeyip bütün parayı çöpe atacağız.. acilen bunu şutlamanın yolunu bulmalıyız aksi halde en az 16 milyon euro para çöpe gidecek....
Muğdat kadar oynamıyor
Arap oyuncuya hayir bundan sonra
Transfer yapamıyoruz oyuncu satmadan.Peki bu Feghouli çöpünü elden çıkarmak için neyi bekliyoruz acaba.Belhanda ve bundan toplam 10 kazansak kardır bizim için.İllaki bunlara talip olacak çin arap klüpleri vardır.
Gibi daha çok yorum var. Artık buraları da mı okudu yedirmedi Ya da dur bi dakika lan ben feghouliyim dedi de mi kendine geldi artık bilemiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt