#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 266 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben beğenmiyorum ikisini de rakip elini kolunu sallayarak geliyorsa senin orta saha kötüdür yediğimiz golde topu kaybeden Ndiaye şuta izin veren Fernando daha ne diyim ki.
Orası öyle evet saygı duyarım. Bana görede melo fernandodan çok daha zeki bir oyuncu. Ama devre arasında bu 2 li bozmak takımı olumsuz etkileyebilir. Yapılanmaya gidilecekse hocamızında işaret ettiği sezon sonu yapılmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Bir istatistik var bana göre tesadüf değil. Belhanda sakatlandığından beri maç kazanamıyoruz. Sanıyorum bu adamın sneijder den sonra gelmesi ve aldığı maaş göze batıyor. Maaş konusunda haklısınız. Şut atamıyor çekiniyor. Onun yerine şut pası,asistin asisti,asist gibi özellikleri var. Ama yukardaki dediklerimin aynısı bunda da geçerli. Satacaksak yazını beklemeliyiz. Şuanda zaten hocanın böyle bir düşüncesini olduğunu düşünmüyorum.

Bana göre evet,bitiricimiz olmadığı için takımın dengesi ciddi manada bozuk
takımın dengesi bozuk ama forvetsizlikten değil bence forvet olsa yediğimiz goller ne olacak 2 atarız 3 yeriz kıvamındayız o yüzden kurduğun takımda 1 stoper,1 ön libero,1 kanat,1 ortasaha transferi mutlaka olmalı pozisyon bulamadan bitirdiğimiz maçlarda var o yüzden maicon,fernando,belhanda,donk falan gitmeli yeni kaliteli isimler almalıyız
savunmaya lider oyuncu transferi şart,ortasahaya fernandonun yerine sağlam bir ön libero şart adam bitmiş,gary giderse 1 kanat oyuncusu şart,belhandaya yer bulmak yerine göndermek en mantıklısı forumda 10 yaptılar,8 yaptılar şimdi kanat yapılıyor bi cacık olmaz ondan engin baytar bile faydalıydı bundan,emre nasıl döncek bilmiyoruz onun üzerine plan kurmak yanlış olur ortasaha göbek transferi şart,son olarak forvet transferi malum zaten hemde iki isim alan ve muriel harika olurdu açıkcası

Eleştiri yapıcı olduktan sonra zaten olmalı. Eleştiri güzel bir şeydir,negatif yorumlanacak değil.

Ancak burda özellikle bazı konularda dikkat edersen eleştiri düzeyleri sınırları aşıp başka boyutlara taşınıyor
Abuk subuk hakaret edenlere zaten ben de tepkimi gösterdim zamanında hala gösteriyorum ( misal Ahmet Arif Kesen vb.) , Emre Akbaba transferinde ortalık yangın yeriyken Abdurrahimi bile savunduğum oldu. Söylemeye çalıştığım şey şu , hocanın yanlışının Feghouli her ekstra iyi oynadığında insanları irrite etmesi normal. Fikir değiştirmiş olan da olabilir başından beri savunmuş olan da olabilir bu tepki normal.

Belhandayı satıp yerine kimi alacağız? Hala akıllanmadınız.Bu takımda oyun zekası olan iki oyuncu var biri Belhanda diğeri Feghouli.
Bu iki adama gelene kadar takımda gönderilecek sürüyle adam var
Nando
Linnes Ozan xxx Nagatomo
Fernando Ndiaye
Golcü Kanat Feghouli Garry
Alan

belhanda yerine o golcü kanat oyuncusunu alirim.

Valencia hallerine göz kırpıyor. Umarım devre arasında formda düşme yaşamaz. Sağlam bi kampla bu halinden daha da iyi hale gelebilir. Ondan sonra al çekirdeği izle reisi maçlarda

Abuk subuk hakaret edenlere zaten ben de tepkimi gösterdim zamanında hala gösteriyorum ( misal Ahmet Arif Kesen vb.) , Emre Akbaba transferinde ortalık yangın yeriyken Abdurrahimi bile savunduğum oldu. Söylemeye çalıştığım şey şu , hocanın yanlışının Feghouli her ekstra iyi oynadığında insanları irrite etmesi normal. Fikir değiştirmiş olan da olabilir başından beri savunmuş olan da olabilir bu tepki normal.

Bende başka açıdan bakıyorum açıkcası. Ya yedek oturması fayda ettiyse ?

Bir istatistik var bana göre tesadüf değil. Belhanda sakatlandığından beri maç kazanamıyoruz. Sanıyorum bu adamın sneijder den sonra gelmesi ve aldığı maaş göze batıyor. Maaş konusunda haklısınız. Şut atamıyor çekiniyor. Onun yerine şut pası,asistin asisti,asist gibi özellikleri var. Ama yukardaki dediklerimin aynısı bunda da geçerli. Satacaksak yazını beklemeliyiz. Şuanda zaten hocanın böyle bir düşüncesini olduğunu düşünmüyorum.
Aynen kaptırdığı toplar ve hatalı paslarıyla yedirdiği golleri arıyoruz.

Kazanamıyor olmamızın tek sebebi de bu arkadaş, o olsa takımdaki oyuncular bir anda skorer kimliklere kavuşacaklardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt