#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 267 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende başka açıdan bakıyorum açıkcası. Ya yedek oturması fayda ettiyse ?
Tam olarak nasıl fayda edebileceğini açıklarsan sevinirim. Bu adamın ölüsü takımın iq seviyesini tek başına yukarı çekiyor ve takımın en büyük eksikliği 3. bölgede pas yapamıyor oluşuydu. Feghouli daha erken oynatılsaydı bence çok daha fazla puanımız vardı şuan. Faydadan ziyade oyun anlamında bariz zarar var. Söylemeye çalıştığın şey yedek bırakıldı diye toparladıysa bu subjektif bir durum , bunun doğruluğunu kanıtlamak güç. Oyun anlamında bakacaksak ise Feg özellikle Mariano ile beraber oynarken takımın 2ye 1 yapmaya başladığını , önde daha rahat pas yaptığını daha fazla pas istasyonu oluşturabildiğini gözlemleyebilmek mümkün. Hocamız kötü oynayan fubolcuları yedeğe çekerek toparlama fikrindeydi ise Belhanda'ya bu kadar uzun süre katlanmasaydık keşke ne dersin ?

Son haftalar değil 2 maç

Maç kazanamıyor oluşumuzun sebebi takımda gol atacak oyuncu olmaması, 4 maçtır temel sebep bu.

Lakin tek işin Terim şakşakçılığı olduğu için futbol bilgin ana sınıfı düzeyinde.
:) Bende adamı adam yerine koyup cevap veriyorum. Admin olmasan yoksayıcak seviyedesin sende o zaman. Beni sürekli takip ederek doğru yolda olduğunu düşünüyorum öğrenmen gereken ama henüz öğrenemediğin çok şey var. Başka insanlarda benle aynı fikirde ama gücünün sadece bana yettiği senin adına üzücü.

Tartışma çıkarmaya çok meyillisin. Yazık ne diyim allahtan forumda nadir düzeyde seviyeli insanlar varda bir nebze rahatlıyorum.

Mariano ve Feghouli takimdaki nadir zeki futbolculardan. Bu iki oyuncularin yeri doldurulmadan satilirsa hata yapmis oluruz. Özellikle Feghouli.

Tam olarak nasıl fayda edebileceğini açıklarsan sevinirim. Bu adamın ölüsü takımın iq seviyesini tek başına yukarı çekiyor ve takımın en büyük eksikliği 3. bölgede pas yapamıyor oluşuydu. Feghouli daha erken oynatılsaydı bence çok daha fazla puanımız vardı şuan. Faydadan ziyade oyun anlamında bariz zarar var. Söylemeye çalıştığın şey yedek bırakıldı diye toparladıysa bu subjektif bir durum , bunun doğruluğunu kanıtlamak güç. Oyun anlamında bakacaksak ise Feg özellikle Mariano ile beraber oynarken takımın 2ye 1 yapmaya başladığını , önde daha rahat pas yaptığını daha fazla pas istasyonu oluşturabildiğini gözlemleyebilmek mümkün. Hocamız kötü oynayan fubolcuları yedeğe çekerek toparlama fikrindeydi ise Belhanda'ya bu kadar uzun süre katlanmasaydık keşke ne dersin ?

Yani bu seneden örnek vermekte bence çok subjektif. Belhandada mesela artık tam yedeğe çekilecek dedik Emrenin sakatlığı çıktı mecbur oynadı.

Ama şu durum var illa ki Feghouliyi ilk geldiği günden beri savundum evet ama şampiyonluğun son 5-6 haftası form seviyesi baya yerlerdeydi. Fiziği kötüydü asla inkar etmedim ve bu yazında aynı şekildeydi. Konyada finalde canlı izledim stadda belki 120 dakika kaldı sahada evet ama yerlerde sürünüyordu. Onyekuruda lige iyi başlayınca Rodriguesde ilk haftalarda geçen seneden performansı 2-3 hafta sürdürdü oyun planı ilk öyle şekillendi. Ha sonra Sinan çıldırttı evet Sinan oynayacağına Feghouli oynayabilirdi burda hocayı bende eleştirdim.

Ama tuhaftır 1 günde biri çıkıp sormadı muhabirim diye geçinenler

Ne adamlar varya adam üste çıkmak için tartışma çıkarıyor. :asd::asd: Görende beni belhanda fanı sanacak. Rica ediyorum beyninizi kullanmadan yazmayın. Sizin gibi kafalara göre emrenin sakatlığıda onu kötü oyuncu yapıyor. Allah akıl fikir versin. Yazdıklarımı başından beri okusaydın ne anlatmaya çalıştığımı anlardın. Ama onu anlacak kapasitenin olduğunu düşünmüyorum. Çünkü sadece doğru bilgileri doğru zamanda söyleyen insanlarla bir sıkıntın var gibi. Üzücü bir konu.

Son düzenleme:
Belhandanın son haftalarda forma girmesini göremiyorsan anlatacak pek bir şeyim yok. Kazanamıyor olmamızın sebebi bu arkadaş evet.
Buradaki ergence mesajınla aşağıda eleştirdiğin üslup birbirini iyi tamamlıyor.
:) Bende adamı adam yerine koyup cevap veriyorum. Admin olmasan yoksayıcak seviyedesin sende o zaman. Beni sürekli takip ederek doğru yolda olduğunu düşünüyorum öğrenmen gereken ama henüz öğrenemediğin çok şey var. Başka insanlarda benle aynı fikirde ama gücünün sadece bana yettiği senin adına üzücü.

Tartışma çıkarmaya çok meyillisin. Yazık ne diyim allahtan forumda nadir düzeyde seviyeli insanlar varda bir nebze rahatlıyorum.
")))) Sen kimsin de seni takip edicem, her konuda Terimi övmek için binbir done uyduran birini takip etmeye gerek yok. Bugün Belhanda yok diye kaybediyor oluruz yarın gelir kim yoksa o yüzden kaybediyor oluruz senin gibilerin kapasitesi anca buna yeter.

Buradaki ergence mesajınla aşağıda eleştirdiğin üslup birbirini iyi tamamlıyor.")))) Sen kimsin de seni takip edicem, her konuda Terimi övmek için binbir done uyduran birini takip etmeye gerek yok. Bugün Belhanda yok diye kaybediyor oluruz yarın gelir kim yoksa o yüzden kaybediyor oluruz senin gibilerin kapasitesi anca buna yeter.
Arkadaşım söyle rahatsız mısın sen? Derdin ne benle hayır söylede bilelim. Benle muhattap olamayacak düzeydesin. Gelmişsin ilk tartışmayı sen çıkarıyorsun. Asıl sen kimsin? Bu arada terimi övmek için bindir done uyduran dediğine göre beni iyi takip ediyorsun burdan güzel bir açık vermişsin. Ama saygının yetmediği yerde "basitçe" ergen tabirler kullanan ben değil sensin. Benle muhattap olma kardeşim. Belhanda yok diye kaybediyoruz. Forvet yok diye kaybediyoruz. Hocamızda bizimle olduğu için çok şanslıyız. Anladım beni çok sevdin. Tamam daha fazla uzatma.

Sırf adminsin diye bir üyeyi aşağılayıcı düzeyde tabirler kullanamazsın ben nasıl saygılı oluyorsam sende olacaksın haddini bil.

Hayır üzücü olan nokta adam uzattıkça uzatacak. Yazma kardeşim orda yoksay butonu var. Hayır bu kadar seviyorsan takip etme. Bu kadar batıyorsa okumak zorunda değilsin. Allah allah. Seninle aynı fikirde olmayan insanları aşağılayıcı seviyede tahrik ediyorsan adabını takınıcaksın.

İnsanların size böyle bir üslup takınmasının sebebi sizin tiksindirici biatçılığınız. Hoca doğrusunu bilir hoca halleder hoca şöyle yapar böyle yapar kafasıyla malum güruhu felaket derecede andırıyorsunuz. Forvetsizlikten kaybediyormuşuz vah vah , Milik sezonu kapadığında 1.60lık Mertens'e 35 gol attıracak oyunu bulan hocalar var dünyada. Sizinle futbol konuşulmuyor ki.

İnsanların size böyle bir üslup takınmasının sebebi sizin tiksindirici biatçılığınız. Hoca doğrusunu bilir hoca halleder hoca şöyle yapar böyle yapar kafasıyla malum güruhu felaket derecede andırıyorsunuz. Forvetsizlikten kaybediyormuşuz vah vah , Milik sezonu kapadığında 1.60lık Mertens'e 35 gol attıracak oyunu bulan hocalar var dünyada. Sizinle futbol konuşulmuyor ki.

mertens ile ereni bir mi tutuyorsun? millik var iken orta açan napoli mertens oraya geçince muhtemelen 2li 3lü varyasyona girip atmıştır golleri. bizde eren ne yerden(dün gördük) nede havadan oynayabiliyor(necipten bile kafa topu alamıyor). bizim takımında 2li 3lü oynayabilen tarafı ise sağ tarafı(fegh-mariano-linnes)

girdiğimiz pozisyonları gole çevirseydi eren bey şuan dünki maçı kazanmış olacaktık ve diğer maçlardan da hanemize puan eklenecekti.

Bizim ki biatçılık değil. Bir şeyleri yaşama tecrübesi,sevgi. Ondan başka bu takımı hiç kimse toparlayamaz boşuna hayal kurmayın o küçücük zekanızla. Örnek verdikleri için daha fazla konuşmaya gerek yok adam milik sezonu kapattığında 1.60 lık mertens diyor. Kolay gelsin. Ve sıkıntı forvet değil diyor. Allah zihin açıklığı versin kardeşim durumun ciddi görünüyor.

Mertens var sanki takımda. Golcü veyahut skorer tek futbolcun var ki oda formsuz. (Garry)

Biatcılık dediğiniz yeni moda cıkartınız işinize gelmeyince o yoldan tam gaz ilerliyorsunuz.
Evet bazı oyuncular olmayınca böyle hücumsal futbolu oynatan bir hocada özürü oluyor az çok. Takım üstelik okadar kötü de oynamıyor bukadar eksik kadroya rağmen ama skorlar gelmeyince skorer taraftar ortaya çıkıyor tabiki.
Yeterli ki nefret duygularınızı veya biz haklıyız hoca işi bilmiyora getirin olayı çoğu eleştirenlerin.... Mertens örneği veriyorsun bide. Kulüpte o seviyede adamın var sanki. Henry yi denedi Garry yi denedi ilerde bölüm bölüm olmuyur işte. Herifler gol atma özürlüsü işte.

Hocanın eleştirilecek çok dönemi oldu veya maçları belki de ama bu dönem fırsatçılık yapanlara inadına sonuna kadar ve abartılı şekilde destek çıkmayı hocama helal olsun.

Nato kafa nato mermer hocam. Boşuna uğraşma.

Herşeye bir türlü kılıf bulunuyor. Hoca ya laf eden hain oluyor direk.

sent via GSC

Mertens var sanki takımda. Golcü veyahut skorer tek futbolcun var ki oda formsuz. (Garry)

Biatcılık dediğiniz yeni moda cıkartınız işinize gelmeyince o yoldan tam gaz ilerliyorsunuz.
Evet bazı oyuncular olmayınca böyle hücumsal futbolu oynatan bir hocada özürü oluyor az çok. Takım üstelik okadar kötü de oynamıyor bukadar eksik kadroya rağmen ama skorlar gelmeyince skorer taraftar ortaya çıkıyor tabiki.
Yeterli ki nefret duygularınızı veya biz haklıyız hoca işi bilmiyora getirin olayı çoğu eleştirenlerin.... Mertens örneği veriyorsun bide. Kulüpte o seviyede adamın var sanki. Henry yi denedi Garry yi denedi ilerde bölüm bölüm olmuyur işte. Herifler gol atma özürlüsü işte.

Hocanın eleştirilecek çok dönemi oldu veya maçları belki de ama bu dönem fırsatçılık yapanlara inadına sonuna kadar ve abartılı şekilde destek çıkmayı hocama helal olsun.

Senin yeni moda dediğin şey bu memleketin en büyük realistesi. Özür mözür yok. Elindekine göre oyun oynatacaksın bu böyle. O kadar düz adamsın ki Mertens mi var bizde diye sazan gibi atlıyorsun söylemek istediğimi anlamadan. Sarri'nin çözümü bu oldu Napoli özelinde elindekine göre plan yaptı diyorum. Sen de elindekine göre plan yap. Dünya futbolunu 2-3 yıldır futbolcular değil hocalar şekillendiriyor , hocanın takıma ne gibi bir etkisi oldu bu sene oyun olarak ? Savunmak için binbir takla atıp bahaneler uyduruyorsunuz. Yeri geldiğinde sizin gibilerden daha fazla savundum hocayı ben de Tudor'un ekmeğini yedi yeaaa diyen düz mantıkçı tiplerden oldum ne de sizin gibi eleştirmekten korkanlardan. İnsanlar tepki gösterince eleştirince de insanlara saldırıyorsunuz. Futbol konuşun kardeşim kafanız basıyorsa , işiniz gücünüz bahane uydurmak. Fatih Terim çok iyi olsun ölene kadar da hoca olarak kalsın istiyorum ben. 11-12'deki o kompakt futbolu oynatan takıntısız moduna geri dönsün. Riera'dan yararlanan adam Feghouli'yi yedek tutuyor ve savunuyorsunuz. Bu takımın iki oyuncusu soyunma odasında yumruklaştı ona rağmen futbolcularının arkasında durdu hoca faydalarını bildiği için. Bizim istediğimiz Terim o Terim.

Bizim ki biatçılık değil. Bir şeyleri yaşama tecrübesi,sevgi. Ondan başka bu takımı hiç kimse toparlayamaz boşuna hayal kurmayın o küçücük zekanızla. Örnek verdikleri için daha fazla konuşmaya gerek yok adam milik sezonu kapattığında 1.60 lık mertens diyor. Kolay gelsin. Ve sıkıntı forvet değil diyor. Allah zihin açıklığı versin kardeşim durumun ciddi görünüyor.
Bendeki zihnin,zekanın zekatını versem ihya olursun kes tatavayı. Söylemeye çalıştığım şeyi anlayacak mantık yok sende. Mesajlarımda bu durumu hocadan başkası düzeltemez eleştiriyorum ama istifa falan etmesin diyen benim. Elinde kim kaldıysa o havuza göre bir oyun bulsun diyoruz söylediğimiz şey çok basit. Hocayı savunmak senin gibi tiplere kaldıysa vah hocanın haline.

Senin yeni moda dediğin şey bu memleketin en büyük realistesi. Özür mözür yok. Elindekine göre oyun oynatacaksın bu böyle. O kadar düz adamsın ki Mertens mi var bizde diye sazan gibi atlıyorsun söylemek istediğimi anlamadan. Sarri'nin çözümü bu oldu Napoli özelinde elindekine göre plan yaptı diyorum. Sen de elindekine göre plan yap. Dünya futbolunu 2-3 yıldır futbolcular değil hocalar şekillendiriyor , hocanın takıma ne gibi bir etkisi oldu bu sene oyun olarak ? Savunmak için binbir takla atıp bahaneler uyduruyorsunuz. Yeri geldiğinde sizin gibilerden daha fazla savundum hocayı ben de Tudor'un ekmeğini yedi yeaaa diyen düz mantıkçı tiplerden oldum ne de sizin gibi eleştirmekten korkanlardan. İnsanlar tepki gösterince eleştirince de insanlara saldırıyorsunuz. Futbol konuşun kardeşim kafanız basıyorsa , işiniz gücünüz bahane uydurmak. Fatih Terim çok iyi olsun ölene kadar da hoca olarak kalsın istiyorum ben. 11-12'deki o kompakt futbolu oynatan takıntısız moduna geri dönsün. Riera'dan yararlanan adam Feghouli'yi yedek tutuyor ve savunuyorsunuz. Bu takımın iki oyuncusu soyunma odasında yumruklaştı ona rağmen futbolcularının arkasında durdu hoca faydalarını bildiği için. Bizim istediğimiz Terim o Terim.
Malzeme bu diyoruz bizde. Siz hayalcilik peşinde koşup capkadan tavşan çıkartmasını bekliyorsunuz banane hoca yapsın diyerek.

Sen gerçi yazında herşeyi bizden çok daha iyi bildiğini sergiledin. Her konuda sen haklısın tamam anlaşıldı. Takıntılı olan hoca ve bizleriz. Sizler bu işi en iyi bilenlerdeniz. Hayırlı forumlar. Futbolun kitabını cıkartığınız vakit lütfen geçiniz bellki bizde bir şeyler öğrenir ufkumuz açılır.

Saygılar ve hayırlı forumlar.

Evet kardeşim şunu anlayın artık hocanın kredisi çok çok fazla ister kabul edin ister etmeyin.. Herif benim gibi 30 yaş civarı neslin büyük bölümünün Gs taraftarı olmasını sağladı hala daha 20 yıl önce kazandığı UEFA kupası rakiplerimizi ciddiye bile almamamızı sağlıyor 2li tartışmalarda..
Bitmedi bu adam takım resmen sıçmışken tekrar geldi 2011de evet bildiğin sıçık bok bir takımdık 0dan kurduğu takımla 2 yıl üstüste şampiyon yaptı.. Bakın bjk şampiyon olabilmek için kaç yıl feda dedi bilicden şenola bir sistem devam ettirip güç bela tarihinin en iyi 2 yılını geçirdi adamlar hala o 2 yılın verdiği afyınla sarhoş durumda..Sen bu başarıyı 8.olduğun seneden sonra anında görebiliyorsun var mı dünyada böyle lüks
Hala bitmedi ve geçen sene benim ne olursa olsun Fatih Terim adlı efsaneye artık saygısızlık etmeme kararı aldığım sezon.. Güzel kadroya rağmen ilk devre sonuna doğru alınan berbat sonuçlar herkesin umudu kesmeye başladığı anda bu adam tekrar sahneye çıktı.. Geçen sene bakın guardiola gelsin sarri gelsin bu ruhen biten takımı şampiyon yapamazdı üstelik orta sahanın can damarı ndiaye yi satmış sın.. Bu adam çıktı tuvalet kağıdı muamelesi gören donku takımın en önemli parçalarından yaptı ve şampiyonluğu getirdi.. Son 6 hafta 18 puan mı ne aldık bu başarı başkasıyla gelmezdi ister taktik bilmiyor deyin ister gazla çalışıyor deyin gerçek bu..

Terimi sevmeyen hocalığını eleştirene saygı duyarım ama siz de gerçek Gs taraftarıysanız bu adama saygı duymalısınız.. Özellikle hocayla dalga geçmeye çalışmayın kardeşim komik oluyorsunuz bu adam bjk fb ekolünün en nefret ettiği Galatasaraylı yıllarca o kadar ellerine verdi ki adamlar herşeyi görüyor siz hala bu gerçekleri görmek istemiyorsunuz.. Rica ediyorum eleştirin ama kafa yapmaya çalışmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt