#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 268 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malzeme bu diyoruz bizde. Siz hayalcilik peşinde koşup capkadan tavşan çıkartmasını bekliyorsunuz banane hoca yapsın diyerek.

Sen gerçi yazında herşeyi bizden çok daha iyi bildiğini sergiledin. Her konuda sen haklısın tamam anlaşıldı. Takıntılı olan hoca ve bizleriz. Sizler bu işi en iyi bilenlerdeniz. Hayırlı forumlar. Futbolun kitabını cıkartığınız vakit lütfen geçiniz bellki bizde bir şeyler öğrenir ufkumuz açılır.

Saygılar ve hayırlı forumlar.
Bu işi siz biz kıvamına getiren tutumun hangi tarafa ait olduğu ortada. Benim , ben şöyle iyi bilirim böyle iyi bilirim diye bir iddiam yok. Ortaya bir öneri getiriyoruz ama burada ne zaman hocaya yönelik bir eleştiri olsa konuyu anlamadan bodoslama atlıyorsunuz. Benim mesajlarım ortada , yeri geldiğinde değil hocayı Abdürrahimi dahi savunmuşumdur. Eleştiri yaptık diye Terim düşmanı oluyoruz , bu düz mantık değil de ne ? Forumda tek işlevi Fatih Terim eleştirenlere savaş açmak olan tipler var ve bu durum bir iticilik doğuruyor.
Şapkadan tavşan çıkarma konusunda iyi olduğunu bildiğimiz için hocadan beklentimiz var.

Hoca nin her konuda savunulmasini bir türlü anlayabilirim bir türlü mantikli icerik bulabilirim katilmasam da, ama Feghouli konusunda net bir sekilde her türlü elestiriyi hak ediyor ve kesinlikle de suclu.

Malzeme bu diyorsunuz, malzeme bu ise elindeki kadro kisitli ise ve eksikler varsa ileride topu tutamiyorsan Feghouli gibi bir adamdan faydalanacaksin arkadas bu kadar kolay. Hocanin inadi batsin bir kere inadi tuttu mu vazgecmiyor. Sinan gibi bir herife bile aylarca katlandi, tel tel dökülen formsuz Garry yi bir kere bile kesmedi bu sezon hep oynatti hep oynatti, her basin toplantisinda laf soktugu Eren'i her mac oynatiyor ama Feghouli ye gelince keci inadi tutuyor.

Hoca nin her konuda savunulmasini bir türlü anlayabilirim bir türlü mantikli icerik bulabilirim katilmasam da, ama Feghouli konusunda net bir sekilde her türlü elestiriyi hak ediyor ve kesinlikle de suclu.

Malzeme bu diyorsunuz, malzeme bu ise elindeki kadro kisitli ise ve eksikler varsa ileride topu tutamiyorsan Feghouli gibi bir adamdan faydalanacaksin arkadas bu kadar kolay. Hocanin inadi batsin bir kere inadi tuttu mu vazgecmiyor. Sinan gibi bir herife bile aylarca katlandi, tel tel dökülen formsuz Garry yi bir kere bile kesmedi bu sezon hep oynatti hep oynatti, her basin toplantisinda laf soktugu Eren'i her mac oynatiyor ama Feghouli ye gelince keci inadi tutuyor.
gomis satılırken al-hilal takımı feghouliyide istemiş çok ciddi bonservis verildiği konuşuluyordu twitterda. feghouli sezonun son yıllarına doğru performansı ciddi derecede düşmüşken ciddi bir gelir ile belkide yerine 2-3 adam alabilecekken feghouli yüzünden adam alamıyorsun ve kinleniyorsun. bence terim çok ciddi şekilde bu yüzden kızdı feghouliye ve cezasını böyle verdi. belkide forvetsizliği ve 1-2 adam daha alınamamasının suçlusunu feghouliyi görüyordur terim

Bu işi siz biz kıvamına getiren tutumun hangi tarafa ait olduğu ortada. Benim , ben şöyle iyi bilirim böyle iyi bilirim diye bir iddiam yok. Ortaya bir öneri getiriyoruz ama burada ne zaman hocaya yönelik bir eleştiri olsa konuyu anlamadan bodoslama atlıyorsunuz. Benim mesajlarım ortada , yeri geldiğinde değil hocayı Abdürrahimi dahi savunmuşumdur. Eleştiri yaptık diye Terim düşmanı oluyoruz , bu düz mantık değil de ne ? Forumda tek işlevi Fatih Terim eleştirenlere savaş açmak olan tipler var ve bu durum bir iticilik doğuruyor.
Şapkadan tavşan çıkarma konusunda iyi olduğunu bildiğimiz için hocadan beklentimiz var.
Eleştiri yapanlara ben şahsen söz etmiyorum pek ki bende eleştirdiğim çok olmuştur maçına göre.

Ama art niyetli okadar çoi saldırılar mevcut ki bence hocayla ilgili bu dönem bende kendi fikrimi paylaşarak art niyetli simit diyorum sadece. Buda sadece ve sadece kendim fikrim. Büyütmeye gerek yok kişisel fikirleri burada. Yazılınca belki sinirli olduğum anlamına geliyor olabilir bazen ama değil açıkçası. Umrumda değil pek ... boş vakit geçiyorum sadece saçma bir konuda açıkçası.
Neyse, ben hocanın tam tersine capkadan tavşan çıkartan bir hoca olduğunu düşünmüyorum malzeme eksikliği mevcut ise. Bunu zaman zaman ispatladı kariyerinde zaten. Ikincisi fiyasko döneminde mesela yanlış malzeme topladığı için patladı.
....

Sinirlendiğim zamanlar olmuştur bu arada ama o vakit ceza kaçınılmaz oluyor benim adıma ve konu futbol dışında oluşmuştur genellikle.

Evet kardeşim şunu anlayın artık hocanın kredisi çok çok fazla ister kabul edin ister etmeyin.. Herif benim gibi 30 yaş civarı neslin büyük bölümünün Gs taraftarı olmasını sağladı hala daha 20 yıl önce kazandığı UEFA kupası rakiplerimizi ciddiye bile almamamızı sağlıyor 2li tartışmalarda..
Bitmedi bu adam takım resmen sıçmışken tekrar geldi 2011de evet bildiğin sıçık bok bir takımdık 0dan kurduğu takımla 2 yıl üstüste şampiyon yaptı.. Bakın bjk şampiyon olabilmek için kaç yıl feda dedi bilicden şenola bir sistem devam ettirip güç bela tarihinin en iyi 2 yılını geçirdi adamlar hala o 2 yılın verdiği afyınla sarhoş durumda..Sen bu başarıyı 8.olduğun seneden sonra anında görebiliyorsun var mı dünyada böyle lüks
Hala bitmedi ve geçen sene benim ne olursa olsun Fatih Terim adlı efsaneye artık saygısızlık etmeme kararı aldığım sezon.. Güzel kadroya rağmen ilk devre sonuna doğru alınan berbat sonuçlar herkesin umudu kesmeye başladığı anda bu adam tekrar sahneye çıktı.. Geçen sene bakın guardiola gelsin sarri gelsin bu ruhen biten takımı şampiyon yapamazdı üstelik orta sahanın can damarı ndiaye yi satmış sın.. Bu adam çıktı tuvalet kağıdı muamelesi gören donku takımın en önemli parçalarından yaptı ve şampiyonluğu getirdi.. Son 6 hafta 18 puan mı ne aldık bu başarı başkasıyla gelmezdi ister taktik bilmiyor deyin ister gazla çalışıyor deyin gerçek bu..

Terimi sevmeyen hocalığını eleştirene saygı duyarım ama siz de gerçek Gs taraftarıysanız bu adama saygı duymalısınız.. Özellikle hocayla dalga geçmeye çalışmayın kardeşim komik oluyorsunuz bu adam bjk fb ekolünün en nefret ettiği Galatasaraylı yıllarca o kadar ellerine verdi ki adamlar herşeyi görüyor siz hala bu gerçekleri görmek istemiyorsunuz.. Rica ediyorum eleştirin ama kafa yapmaya çalışmayın
Üstat mevzu kredi değil.

Burada Terimi eleştirenler Terim gitsin demiyor sadece eleştiriyorlar, gitsin diyen de var orası ayrı ama çoğunluk sadece eleştiriyor.

Bir kesim de varki her şey yanlış hoca doğru diyor ve bu yaklaşımla insanlar daha da irrite oluyor. Seni severim, senin yaklaşımındaki niyeti anladığım için bu cevabı özellikle sana veriyorum.

Mesela ben oldukça iyi bir Galatasaraylıyımdır kimse için Galatasaraylı olmadım kimse için de bu takımı bırakmam. Benim gözümde bu kulübün 3 tane efsanesi vardır, Ali Sami Yen, Baba Gündüz ve Metin Oktay, bu adamlar yaptıkları işleri para için yapmamıştır çünkü, diğer başarılı olan kişiler de evet başarılı olmuştur ama bu seviyede bir birliktelik bence olmamıştır.

Terim bu kişiler arasında 4. olabilirdi 2004te ne olursa olsun bırakmasaydı ya da 2014te Demirörenle o resmi vermeseydi ha bu bana göre böyledir, başkasına göre de değildir, 4. en büyük efsane olmamak da onu başarısız yapmaz lakin eğer bu adama ilah gözüyle bakılırsa forumda cepheleşmeye sebep olunur bu da iki tarafı da daha fazla irrite eder.

Kısacası iki görüşe de saygılı olmak lazım. Alınan her kararda hoca haklı değil. Bana santrafor lazım Emre'ye paramız yok deseydi şahsen sesimi çıkarmazdım ama planlama hatası yapıldı sezon başında üstüne geçen yıl takımın Garry - Gomis tarafından sonra en çok işleyen bölgesi Mariano - Feg de bozuldu. Kim için? Sinan için Akbaba için, hangisinin daha iyi olduğunu söylemek için 50 yıllk futbol tecrübesine ihtiyaç yok.

gomis satılırken al-hilal takımı feghouliyide istemiş çok ciddi bonservis verildiği konuşuluyordu twitterda. feghouli sezonun son yıllarına doğru performansı ciddi derecede düşmüşken ciddi bir gelir ile belkide yerine 2-3 adam alabilecekken feghouli yüzünden adam alamıyorsun ve kinleniyorsun. bence terim çok ciddi şekilde bu yüzden kızdı feghouliye ve cezasını böyle verdi. belkide forvetsizliği ve 1-2 adam daha alınamamasının suçlusunu feghouliyi görüyordur terim

Evet kuvvetle muhtemel bu yüzden böyle davraniyor ama Terim dünkü cocuk degil abi kac yasina gelmis kurt hoca birakacak bu isleri. Galatasaray'a neyin zarar verip vermedigini ölcebilecek en kritik kisilerden biri, tabiri caizse cocuk gibi küsmeyeceksin sen her adamdan faydalanmaya calisan bir adamsin. Yani biz en azindan böyle taniyoruz hocayi yillardir. Melo Riera yi dövdü ama takimin menfaati icin olayin üstünü örttüler herseyi tatliya bagladilar.

Gitmedi diye adama küsmenin manasi nedir ki. Zaten parasini ödüyorsun oynatsan da oynatmasan da, kadro bu kadar sorunlu iken faydalanmamak resmen enayiliktir.

Evet kuvvetle muhtemel bu yüzden böyle davraniyor ama Terim dünkü cocuk degil abi kac yasina gelmis kurt hoca birakacak bu isleri. Galatasaray'a neyin zarar verip vermedigini ölcebilecek en kritik kisilerden biri, tabiri caizse cocuk gibi küsmeyeceksin sen her adamdan faydalanmaya calisan bir adamsin. Yani biz en azindan böyle taniyoruz hocayi yillardir. Melo Riera yi dövdü ama takimin menfaati icin olayin üstünü örttüler herseyi tatliya bagladilar.

Gitmedi diye adama küsmenin manasi nedir ki. Zaten parasini ödüyorsun oynatsan da oynatmasan da, kadro bu kadar sorunlu iken faydalanmamak resmen enayiliktir.
sebep belli işte. takıma küstürüp devre arası satmak. madem küstürmek istedi o zaman şimdi niye oynatıyor

neler döndü kim bilir bu olayda en merak ettiğim konu bu geçtiğimiz yaz döneminden beri

Üstat mevzu kredi değil.

Burada Terimi eleştirenler Terim gitsin demiyor sadece eleştiriyorlar, gitsin diyen de var orası ayrı ama çoğunluk sadece eleştiriyor.

Bir kesim de varki her şey yanlış hoca doğru diyor ve bu yaklaşımla insanlar daha da irrite oluyor. Seni severim, senin yaklaşımındaki niyeti anladığım için bu cevabı özellikle sana veriyorum.

Mesela ben oldukça iyi bir Galatasaraylıyımdır kimse için Galatasaraylı olmadım kimse için de bu takımı bırakmam. Benim gözümde bu kulübün 3 tane efsanesi vardır, Ali Sami Yen, Baba Gündüz ve Metin Oktay, bu adamlar yaptıkları işleri para için yapmamıştır çünkü, diğer başarılı olan kişiler de evet başarılı olmuştur ama bu seviyede bir birliktelik bence olmamıştır.

Terim bu kişiler arasında 4. olabilirdi 2004te ne olursa olsun bırakmasaydı ya da 2014te Demirörenle o resmi vermeseydi ha bu bana göre böyledir, başkasına göre de değildir, 4. en büyük efsane olmamak da onu başarısız yapmaz lakin eğer bu adama ilah gözüyle bakılırsa forumda cepheleşmeye sebep olunur bu da iki tarafı da daha fazla irrite eder.

Kısacası iki görüşe de saygılı olmak lazım. Alınan her kararda hoca haklı değil. Bana santrafor lazım Emre'ye paramız yok deseydi şahsen sesimi çıkarmazdım ama planlama hatası yapıldı sezon başında üstüne geçen yıl takımın Garry - Gomis tarafından sonra en çok işleyen bölgesi Mariano - Feg de bozuldu. Kim için? Sinan için Akbaba için, hangisinin daha iyi olduğunu söylemek için 50 yıllk futbol tecrübesine ihtiyaç yok.

Benzer fikirdeyiz asla büyük hoca büyük taktisyen gibi bir iddiam yok ama bu adamı seven sevmeyen tüm Galatasaray taraftarı saygı duymalı benim tepkim buna.. Tarihimiz ortada gerek futbolcu gerek hoca var mı daha başarılısın? Hataları elbet oldu fazlasıyla ama ben takıma verdiklerine bakıyorum çok ağır basıyor..
O dediğin 3lü arasına karakter olarak kesinlikle giremez bu arada benim olayım biraz sportif başarı

Hacı çok saçma değil mi yahu. Kocaman hoca adam gitmek istemedi diye planları bozuluyor adama sormazlar mı bu herif buraya gelirken planını yapmış sen adama 1 sene sonra git sana göre plan yaptım diyorsun gitmeyince ceza veriyorsun.
Büyük saçmalık hakketten bak

Adam bariz 10 numara.

TSL'de asiri savunmaci bir ortasaha yerine top yapan ve hücuma katkisi yüksek ortasaha kullanmak cok daha akilci.

---------------Feg---------
----Ndiaye----Belhanda---

Seklinde olabilir ortasaha. Form durumuna göre merkez ikiliye Fernando ve Donk yerlestirilebilir dönüsümlü.

1 üst düzey forvet ve 1 üst düzey stoperle ligi domine ederiz.

Aynen kaptırdığı toplar ve hatalı paslarıyla yedirdiği golleri arıyoruz.

Kazanamıyor olmamızın tek sebebi de bu arkadaş, o olsa takımdaki oyuncular bir anda skorer kimliklere kavuşacaklardı.
seni seviyorum ya
şu topçu kılığına girmiş adam hakkında düşünceni okumak için girdim foruma
şaşırtmadın reis
terim ve belhanda sıvacılığı yaptıkları sürece ben gsli değilim

hep soylendi
klası ligi donunda sallayacak seviyede bunu istikrarlı bir sekilde yapamıyordu ama son periyotta kendine geldi
umarım böyle devam eder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt