#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 271 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen eşşek gibi yat, götün gün geçtikçe büyüsün, takımın en çok kazananı ol ama koca bir sezon bir bok yapma bunlara rağmen sene sonu sana ciddi teklifler gelsin kabul etme

kardeşim ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin
transfer dönemi feguli iyi bir parayla gitsin diye hepimiz dua ediyorduk unutmayalım madem gitmiyor o performansıyla bu takımda devam edemezdi bir yaptırım gerekiyordu ve görüyoruz ki onun da meyvelerini alıyoruz.

Bir de utanmadan bak bu feguliyi oynatmadın kebapçı diyorsunuz, geçen sene çok oynattı bu sene başı da akhisar maçında oynattı ne oynadı lan bu adam ?
Adama haksızlığın babasını yapmaya ısrar ile devam ediyorsunuz. Sezonun ilk resmi maçı Akhisar maçı, adam gayet iyi bir oyun oynadı, takımın en iyi oynayanı bile denebilir.

Sen eşşek gibi yat, götün gün geçtikçe büyüsün, takımın en çok kazananı ol ama koca bir sezon bir bok yapma bunlara rağmen sene sonu sana ciddi teklifler gelsin kabul etme

kardeşim ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin
transfer dönemi feguli iyi bir parayla gitsin diye hepimiz dua ediyorduk unutmayalım madem gitmiyor o performansıyla bu takımda devam edemezdi bir yaptırım gerekiyordu ve görüyoruz ki onun da meyvelerini alıyoruz.

Bir de utanmadan bak bu feguliyi oynatmadın kebapçı diyorsunuz, geçen sene çok oynattı bu sene başı da akhisar maçında oynattı ne oynadı lan bu adam ?

Koca bir sezon bir bok yapma mi?

Senin gözün dönmüs iyice kusura bakma. Gecen sezon Feghouli bekleneni veremese de yine de takimin en iyi adamlarindan biriydi hele hele skor konusunda. Simdi kesin Karabük'e gol atti asist yapti diye kücümsersin, sasirmam buna acikcasi.

Niye oynatmadin kebabci demiyorum, niye oynatmadin Terim diyorum ben. Ama size göre hocaya laf atan herkes hain oldugu icin duvarla konusuyoruz resmen. Daha Terim'in Feghouli konusunda net bir sekilde hatali oldugunu göremiyorsan ben ne diyeyim ki zaten.

Anlamayacaksin ama yine de yazayim bahsettigin Akhisar macinda takimin en iyisi Feghouli'ydi. Ama neyse.

bu adama mobbing uygulanması büyük hataydı. bunu kabul etmek lazım

Buna yapılan şey göt kaldırmayan, 2 top atamayan, kilit noktalarda pas hatası yapan arap 10 numaraya yapılmadı. ki asıl ona yapılmalıydı.

Neyse, umarım bundan sonra hak ettiği süreyi almaya devam eder

Baska takimda olsa dibi dusecek adamlar gelip burada koca sezon yat diyor ya karnima agrilar giriyor adam gecen sene takimin en iyi 5 adamindan biriydi yav :D Durduk yere oynatilmadi.
Insan oturur takimi bunun uzerine kurar performansini artirmak icin ekstra hoca tutar, 7/24 takip eder ama biz lan arap gitsene diye mobing uyguluyoruz.

FTORcunun dibi olarak oynatilmamasinin buyuk hata oldugunu soylemekte beis gormuyorum

Fakat su son haftalardaki performansinin bize geldiginden beri en iyi performansi oldugunu, sonunda parasinin hakkini vermeye basladigini da belirtmek zorundayim (hatta buna tum PL macerasi katilabilir, uzun suredir kendisi de boyle top oynamadiginin farkindadir eminim)

Son olarak bir pozisyonda pres yaparken vucut hareketiyle adamin obur tarafina gecip pas kesti mest oldum

Haz veren futbolculari her daim sevmisimdir zamaninda ettigim laflar icin ozur dilerim Keloglan sen boyle oyna biz laflarimizi yeriz sikinti yok

Oynatılmaması hataydı da şans verilmediği haftalarda bu kadar sıkı çalışmasaydı bu kadar iyi performans verir mıydı acaba? Yerine Sinan Gümüşün gibilerin oynatilmasinin ne kadar yanlış olsa da Feghouli sezon başından beri mükemmel olduğunu iddia etmek biraz komik oluyor

Umarım böyle oynamaya devam eder çünkü takımın açık ara en zeki fussballcisidir.

Mustafa Yavuz'a katılıyorum (akhisar kısmı haric o mac iyi oynamıstı bence)
genel olarak bu noktalara takılan biri degilim. futbolcu fanlıgı yapmam ritmini buldu devamı gelecektir. benım ıcın onemli olan bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt