#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 290 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben zaten çok yetenekli olduğuna katılıyorum fakat mental açıdan kötüydü mesela şu tweet kasım ayında atılmış. Formayı istemeye başlayınca işler değişti. Yoksa sinanin en iyi hali mi çöp feghouli mi dersen feghouli derim fakat kazanmak için bazen zor olanı yapmak gerekiyor. Kuzey Afrikalı topçularda bu sorunlar oluyor belhanda da öyle.

bu tip ne yaw ahaha

ilk defa sakallı ve saçlı gördüm

Çok kaliteli topçu ama avrupa maçlarında ve zorluk derecesi yüksek maçlarda kanatta oynarsa yetersiz kalır. Ya adam gibi kanat alıp bunu 10 numaraya çekip Belhanda'yı göndeririz ya da hiç tutmadan ikisini de göndeririz. Yedek için de çok lüks olur bu maaşa. Maçta bazı pozisyonlarda ağırlığı yüzünden topa yetişemediği durumlar oldu. Kanatta oynamayı kaldıramıyor resmen bir de sürekli ileri geri yapsa 45-50 dakikada biter muhtemelen.

Belhanda, Selcuk, Ndiaye, Fernando gibi adamlar giderse, 1 yil daha mutlaka kalmali. Maasi'nin yuksek olmasi problem. Yoksa cok faydali oyuncu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt