#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 291 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D14LW9DW0AEZ0UH.jpg

Takımda Feghouli gibi 1-2 tane daha kaliteli oyuncu kazandırmamız gerekir eğer Avrupa arenasında bir şeyler yapmak istiyorsak. Mesela Ndiaye 'nin maç kazandırabilmesi için çok çok iyi durumda olması gerekiyor ama Feghouli kötüyken bile maç kazandırabiliyor, tıpkı Sneijder gibi bazı özel anlarda sahneye çıkacak oyuncular lazım bize

Gerçekten çok ironik mesela taraftarın, benim dışardan takip ettiğim kadarıyla bu forumun gerekli gereksiz anasına avradına küfür ettiği adamın Fatih hoca tarafından sonuna kadar arkasında durulup hala bazı taraftarlar içine sindirememesine rağmen takımın en önemli 2.oyuncusu konumunda olması gibi.

Feghouli de mevkisiz topçulara örnek verilebilir aslında. Forvet arkası değil kanat değil ortasaha değil. Böyle mevkisiz adamları nedense hiç sevemiyorum. Sene sonuna kadar istatistiklerini en azından böyle devam ettir de serbest kalma maddeni ödeyen biri çıksın.

Gerçekten çok ironik mesela taraftarın, benim dışardan takip ettiğim kadarıyla bu forumun gerekli gereksiz anasına avradına küfür ettiği adamın Fatih hoca tarafından sonuna kadar arkasında durulup hala bazı taraftarlar içine sindirememesine rağmen takımın en önemli 2.oyuncusu konumunda olması gibi.
fatih hoca tarafından sonuna kadar arkasında durulup mu

Sizce sezon sonu gitmeli mi kalmalı mı

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kesin gitmeli. Çünkü bu adamı kanat oynatsan kanat değil ortasaha oynatsan ortasaha değil. Belli bir oyun sistemi kurmamız lazım. Böyle oyuncularla sistem oturtacağımıza inanmıyorum. Mesela diyelim ki başakşehirde olsa belki takımın yıldızı bile olabilir ama bizde olmuyor. Anlık parlamaların dışında ben bir katkısını görmüyorum. Sağ kanatta ekürisi belhanda ve yaveri marianoyla beraber oyun sıkıştırmaktan başka bir şey yaptıkları yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt